bugün

derken gökyüzünde fethullah gülen siması belirdi. Gözlerinden gözyaşı fırlatıyordu.
geri geri kaçarken arabayı bir hamle ile 180 derece döndürerek gaza abandı. bu arada canan; "midem bulanıyor, kusucam" dedü.
derken gökyüzünde fethullah gülen siması belirdi. Gözlerinden gözyaşı fırlatıyordu.
romana siyaset sokmayalım, tepki oluşuyor, birazdan canan ile sevişecem dedi. boşver dedi siyaseti...
albırt şöyle bir serzenişte bulundu içten içe...

"önce can, sonra canan"...

canan'a dönerek, kapıyı aç, bir temiz hava çek içine dedi. panik halindeki canan kapıyı açtı ve albırt neticesine tekmeyi bastı.

önce can gelirdi... canan olay yerine yapışırken, albırt aracını düzlemiş ve yoluna devam etmek üzereydi...
ALBIRT BENiM ADIM NEDEN ALBIRT BU KARININ ADI NEDEN CANAN DiYE DÜŞÜNMEYE BAŞLADI GEREKSiZ Bi ŞEKiLDE SONRA NEYSE YEA SiKTiR ET AMK DEDi..
ve bir anda otopark girişini farketti ve polislere çaktırmadan otoparka daldı ve müsait bir yere sokuverdi arabasını. canan rahat bir nefes almıştı.
bu heyecanın verdiği gazla ikisinin de içinde adını koyamadıkları bir ateş yanmıştı.
birden telefon çaldı arayan guetamaladaki teyze oğlu guritama idi. Guritama çok zengindi ve guetamalada söz sahibiydi.
lan bi sktirgit guritama dedi albırt. otoparktayız ve yanımda canan var. senle mi uğraşıcam dedi albırt ve telefonu guritama nın yüzüne kapattı.
guritama çok sinirlenmişti. Canan onun çocukluk aşkıydı. O ateşli anı hayal bile etmek istemiyordu. Canan küçükken onu bekçi köpeği paşayla aldatmıştı.
guritama ya rağmen, yüzünü yüzüne yaklaştıran albırt'a teslim olmuştu canan. arabanın itinde deli gibi öpüşmeye başladılar.
çekici cananı bana siktir araba kalsın dedi. Albirt ise
_ dur daha ben sikmedim amuğa goduğum dedi.
Pis kirli dişleriyle sırıttı çekici. Aman tanrım o da ne canan tahrik olmuştu.
bu canan da her boka tahrik oluyordu. nasıl bir azgınlıktı?
bu parayla hayal bile edemediği kadar özakça yoğurt alabilirdi.
cananı siktir etmeliydi çünkü o bir kezbandı. Ve hemşireydi. Azgındı hemde çok azgındı. Ve çok kıskançtı. Albırt yeni bir karı bulmalıydı. Ve o anda aklına katerina geldi. Onu aradı. O daha güvenilirdi.
katerina kankasının eski sevgilisiydi. Ve çok iyi anlaşıyorlardı. Özlemişti onu. Ve telefon açıldı. Telefonu açan bir adamdı. Katerina nın başı beladaydı.
-Albıırt koş bu adam beni sikecek
diyordu.
Albırt: bu ne amk herkes herkesi sikiyor
dedi dişlerini sıkarak.
Ama katerina yı kurtarması gerekiyordu ve hemen yalova ya gitmesi gerekiyordu. katerina onun can dostuydu.
cananı bir anda vurdu ve yolun kenarına attı. Zaman kaybıydı artık.
Ve son gazla yalova ya doğru yol aldı. Acıkmıştı. Bir yerde mola verip bir yerden keten helvası, kuru patlıcan dolması ve zeytinyağlı pancar yemeği aldı zaman kaybetmemesi gerekiyordu arabada yiyecekti hepsıni.
ardından " çınarcık " yazan bir mesaj geldi. Düşündü çınarcık yalovanın ilçesiydi ve merkezden 17 km uzaklıktaydı. Atladı arabaya. Ve küfrederek direksiyona yumruk atmaya başladı. Çok sinirliydi. Acaba katerina ne yapmıştı. Savunabilmişmiydi kendini o azılı sapıktan. Güneş batmak üzereydi. Ve sigarasıda bitmek. Son kalak 4 camel softundan 1 tane daha aldı ve çakmağı ateşleyip sigarasını yaktı derince bir fırt çekti sigaradan. Ağlıyordu. Sanki o adam arabanın arka koltuğunda katerinaya kayıyor gibiydi hafif inlemeli sesler duyuyor. Acı çektiğini düşünüyordu katerinanın. Hay amına koyayım böyle işin dedi. Ve gaza dahada yüklendi.
bir kasırganın sessizliğiydi bu.
- katerinaaa
diye bağırdı. Dahada ağlıyordu.
ilçenin girişindeki evden geliyordu ses. Ve hemen eve doğru sürdü arabayı. Eve geldi ve evin önünde 4 tane daha araba vardı. Hepside lükstü. Kapıyı kırdı ve içeri adım attığında...
katerina şaka maka yaklaşık 5 saattir entry girdiğini farketti. ''lann'' dedi.
(bkz: partaknada bir yer)
gözleri doldu sigarayı yaktı,bir nefes içine çekti masadan ayağa kaktı, albırta doğru yürüdü albırt büyük bir şaşkınlıkla olanları anlamaya çalışıyordu katerina kendinde değildi, albırt neyin var olanları anlat diyor ancak katerina susuyordu birden albırta sarıldı dudaklarından öptü ve elini uzattı beni buradan götür her şeyi burada yaşananları unutmak istiyorum dedi
katerina artık çok daha mutluydu. Gözyaşları mutluluktan dolayı süzülüyordu bembeyaz zarif yanaklarından. Albırtın beline sarıldı ve kokusunu içine çekti ve göz ucuyla albırta baktı. Dudaklarındaki tebessüm bir annenin çocuğuna ilk kez sarılmasındaki an gibi. Ama albırt üzgündü ve bunu belli etmemeye çalışıyordu sanki. Neyi vardı ki acaba?