bugün

tüm abd ve yahudi markalarına sempati besleyen ilerici insanların düşüncesi. gün olur, o silahlar sana dönerse çocuk sakın korkma.
kendi ülkesinin sadece ülker ürünlerinden ibaret olduğunu sananların anlayamayacağı son derece yerinde eylem.

bir iki ürününü protesto etmenin kişi için kaybı x fayda
tüm ürünlerini protesto etmenin kişi için kaybı y fayda
yeşil sermayeye para yedirmemenin kazancı ise paha biçilemez.
benim de katıldığın protesto. hani o sütlüsü kırmızı, antep fıstıklısı yeşil, fındıklısı mavi kaplı klasik çikolataları varya acayip bozdular onları son senelerde. tariflerimi değişti ne böyle yapış yapış yağlı bir tatları var. oysa eskiden çok lezzetlilerdi. neyse yani bu konuda ülkeri protesto ediyor ve artık eti nin sütlü kare çikolatasını alıyorum.
her gece 23.00'dan sonra canı sıkılıp, ne yazsamda polemik olsa diyen
cemaat çocuklarının yeni bir icadıdır.

Başlığı açıp altına "ülkerin yeşil sermaye olduğunu iddia edip" cümlesinin hemen arkasından,
yeşil sermaye'nin sözcüsü benzeri entry yazıp,
akabinde bir ıslıkla başlığa koşan diğer cemaat çocukları'nın
elele tutuşup, ülker'in zikini bu nezih ortama sokan "komik gülen çocukları"n şeyidir.

ülker almıyor olmamız, ülker'in zikinde olup olmaması ile ilgili bir durum değildir.
abd emperyalizmi'nden daha büyük bir tehlike olduğunu bildiğimiz gülen gofretlerinin
midemizde oluşturacağı bulantı ve kusmadan korunmak amaçlıdır.

ülker'i ziklemediğimiz gibi, zikinde olmamamız normaldir.
ülker'in "zikinde" olanlar da ortadadır. afiyet olsun.
sermayenin dini imanı olmadığı gibi yeşili de olmaz. ülker'i sırf ''fethullahçı'' diyerek protesto edenlerin çalışma saatlerinden, sendikal özgürlüklerden ve işçi haklarından öte mevzunun yeşilinde sarısısında olduğu aşikardır.

bunu biraz da kemal abi'nin satışa çıkardığı*kamu mallarında ihale giren şirketlerin takkesi varsa anti kapilast, takkesi yoksa kapitalist takılan ulusalcıların şuursuzluğuna benzetiyorum.

ps: buradan ülker yetkililerine sesleniyorum: çokonat bozdu, hoşuma gitmiyor artık. protesto ediyorum.
ülker'in gayet de zikinde olan eylem.. bunun içindir ki türlü türlü yan marka çıkartıp, ülker logosunu yanına ufacık koyuyorlar ki protesto eden kesim farketmeden satın almaya devam etsin.. bunda da son derece başarılılar ama ''haha onlar senin parana mı kaldı dürrük?..'' tarzı cahil cahil konuşmak abestir..
kaldı ki bir türk firması olarak sadece ihracatla varolmak istemeleri saçma olurdu.. godiva'yı satın alırken de büyük bir mali yükümlülüğün altına girdiler.. yani bu protestaları daha baya bir süre ziklerine takmaya devam edecekler..
tayyip'in trilyonlarına trilyon katmak istemeyenlerin gerçekleştirdiği eylemdir. az biledir...
ne ülkerin ne de o güzel çikolataları keyifle yiyen kişilerin umrunda olmayacak eylem.

"siz protesto edin bütün albeniler benim olsun" diye pankart açıp katılabileceğim eylemdir ayrıca.

ben yemeye devam ediyim, size büyük bir adet ecnebi ürünü ikram ediyorum. iyi yedirirler bilirsiniz.
mmmmm nefis ülker çikolatalarını yiyen cemaat çocukları için kınanacak eylemdir. arada ülkere mesaj çakmayı da ihmal etmeyiz hani sempatiklik artı yol su olarak cemaat evine dönecektir bu yakılan yağlar. benimde bir veryansınım olsun burdan ülkercilere o magma mıdır nedir reklamında deryalar gibi akan karameli kekin götünde zor buluyorum onu arttırın bak onun yerine eti topkek alıyorum hiç olmazsa karamel sosunu bulabiliyorum. deniz fenercileri gibi hüpletmeyin lan karamelimizi.
Çikolatalı gofreti nedeniyle yapamadığım eylem.
"sermayenin yeşili laciverdi mi olurmuş a.q" diyorum her seferde ama bu ülkede oluyo maalesef! Benim sermayem, senin sermayen... Benim adamım, senin adamın...ben de zengin olmayayım ama o da sürünsün... allah sizi top etmesin emi? ne zaman büyüyeceksiniz lan siz?

edit: eksileyen arakadaşlar mastürbasyonunuzu tamamlayamadıysanız eğer buyrun aşağıdaki başlığımı da eksileyin. afiyet olsun.
(bkz: ülker e düşman burger king e hayran solcular)
saçmadır; bu ülkede üretim yapan şirketlere yapılan tüm boş protestolar gibi... ama amaç, bu şirketlerin fabrikalarında çalışan kardeşlerimizin ekmeğiyle oynamak, onları işsiz bırakmaksa o ayrı...
ülker batar. hayatta ayakta kalamaz. ülkenin yüzde 0.00000001 lik kesimi protesto ederse kesin batar. *
coco star'ı her markette bulamadığım için ülkeri protesto ediyorum.

tanım: çok istenilen ülker ürünleri bulunamadığı zaman yapılabilecek protestodur.
ne ülker'in ne de kendine rakip gördüğü eti'nin skinde olacak durumdur.

ülker ye$ilci, eti kar$ıtçı vs vs. maksat bir $ekilde ortadan malı kaldırmak, adı ülker olmu$ eti olmu$ pek umurlarında değil. ye$ilcisi gider ülker alır, kar$ı görü$teki eti alır ama gider alır. götü yiyen hiçbirini almasın.
(bkz: tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış)
herşeyi protesto eden zihniyetin ürünüdür.ülkeri prostesto eden o şahsa sormak gerekirki:
+hangi arama motorunu kullanıyorsun?
-google
+eee peki google un yahudi sermayesi olduğunu bilmiyormusun?
-hönk!?
veya
+abi geçen starbucks ta kahve içiyoruz...
-noldu lan hani abd karşıtıydın sen
+abi frappucino manyak bişey
-hee öyle...
veya
+hangi marka bilgisayar kullanıyosun?
-dell abi yeni aldım
+eee sen hani herşeyi protesto ediyodun
-abi ama adamlar süper pc yapıyo...
+ hay ben senin taa amk...

uzun lafın kısası fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış hesabı bu tür kendi çapındaki eylemleri büyük şirketlerin pek iplemeyeceği ve protesto etmeye çalışanların çoğununda başaramayacağı eylemdir.