bugün

Kadın su gibidir. Kabına göre şekil alır. Yani sen nasilsan kadının da öyle olur zamanla. istisnalar kaideyi bozmaz.

Ed: anlam karmaşası..
kadın kova gibidir. içindeki suya göre şekil alır.

aydınlanma yaşadım şu başlıkta.
1.60 lık kuzenimin hayalidir. Güldürür.
Uzun vadeli planım. Yemin ediyorum son birkaç ayda türk kadınlarından o kadar soğuttular ki. Sağ olsun annem, halalarım ve teyzelerim. Vasat bir türk kızıyla evlenirsem muhtemelen dedikoducu, kültürsüz biri denk gelir korkusundan türk kız kızına boka bakar gibi iğreniyorum, suratım şekilden şekile giriyor.

Tabii ki onun ingilizce bilmesi lazım. Yani umarım biliyordur.

E zaten vize de yok ukrayna'ya. (bkz: ağlıyorum şu an biliyor musun)
hazır vize pasaport da kalkmışken düşünülebilir.
Türk kızının o sıcak samimi halinin yerini tutmaz be aynı şartlarda aynı gündemlerle büyümüşsün ne bileyim saçmalıyorum galiba ama her zaman Türk kızı yabancı bir kızdan daha samimi gelecektir bana.
Bulsam evlenecem de nasıl bulunur bilemedigim olaydır.
Ukraynacan var mı sen ondan haber ver. Kızı almak kolay ileride hayatım bir çay koy da içek yanına da kek yap bakem nasıl diyeceksin. Dobroşko mu diyeceksin. Ukraynaca lazım. Evet.
bu aralar evlenen evlendi, yakında onlarda avrupa birliğine girdimi (şu anda serbest dolaşım hakları var) bir daha ne ukrayna ne de kızlarını görürsünüz.
çocuğun anasının müslüman olmaması dışında her şeye tamamım.

gittim tanıştım, gezdik, kahvemizi içtik. ama ingilizce bilmiyorlar be kankim.

yarım saatte kahveyi nasıl içeceğini öğreniyorsun. düz mantıkla 45'te evlenir, 55'te çocuğu patlatırız.

herhalde sanırsam galiba bu biraz sıkıntı olur.
türk kadınlarına göre en büyük avantajları türk kültürü ve aile yapısından yetişmemeleridir. bundan dolayıdır ki kendileri akıllarına gelen herşeyi gönül rahatlığı ile yapabilirler, evet buna sizin hayalleriniz süsleyen o yataktaki muamelelerde dahil. çünkü hiçbir ailevi ya da kendi düşüncülerine ve hareketlerine engel olabilicek bir şeyi kafasına takmaz. o yüzden rahat hareket eder. gezer, tozar. belli bir yaşa kadar yapabileceği her türlü şeyi yapar. yapamaz ise eğer evli olması bile ileriki zamanlarda yapamayacağı anlamına gelmez. dediğim gibi aile ve evlilik onlar için sadece birer kağıt parçasından ibaret.

sizde böyle bir kızı alıp türk toplumunun ve aile yapısının içerisine sokacaksınız. kolay gelsin derim!

ama tabiki sözüm türk aile ve kültürünü benimsemiş ve hayatlarını öyle yaşamaya devam edecekler için.

onun dışında, evet ortalama olarak bizim kızlarımızdan daha güzeller. zaten bu durumu türk kızlarıda kabul etmiştir. yalnız işte güzellik geçici bir şey. o yüzden ırkından, memleketinden çok siz yine de aklına ve ailesinin durumuna dikkat ederek tercih yapın derim. ben ne kezban ukraynalı ya da rus gördüm size kadın konusunda tövbe ettirir seksi bıraktırır.
Tek kıstas güzellik degil. Oyle olsa bizim kızlar arasinda da güzeller var. Amma velakin Türk kızının kaprisleri, kız ailesinin istekleri ve evlendikten sonra sizin yaşantınıza müdahil olmaları, kızın arkadaş çevresi ve ilişkiye olumsuz katkıları yine kizin etrafında ve sosyal medyada gördüğü her şeyi umarsızca istemesi vb. Nedenler düşünülünce türk kızı hariç her canlı ile evlenmek daha mantıklı geliyor insana.
marjinal bir evlilik yapmaktır. evet.
Hayırlısı olsun.