bugün

Ayı ayağı gibi botlarla dışarıda dolaşmak istemeyen kızlardır. (bkz: ay ben gülerim)
orjinal ugg fiyatları 400 liradan başlıyor. bir çizmeye, veya bota o kadar para vermek için deli sikmiş olması gerekiyor.
hani güzel olsa da gitsek alsak içim yanmayacak. Ugg giymeyen kızlar genel olarak o tuhaf ayakkabımsı yagmurda içine su çeken tuhaf süngere para vermek istemiyorlar. E doğrusunu yapıyorlar. Onun yerine mis gibi botlar var.
400 liraya şık deri bir çizme alınabilir ugg'a verilen paraya acırım.
ayaklarının warcrafttaki noob ayılar gibi gözükmesindense gidip aynı fiyata şahane harley davidson modellerini tercih edebilirler tabiki zevk bakımından da zenginlerse.
doğru değildir. ugg almayan kızlar bikere zevklidir ona vereceği parayla kimsede olmayan birşey almak ister. ne o öyle herkes birbirinin aynısı. siyah tayt altına ugg,üzerine de saçma sapan götünü iyice büyük gösteren bol şeyler. bu kızların hepsi birbirinin kopyası. şuanda piyasadaki en ucuz şeylerden biri ugg zaten.
belediye dağıtır gibi ugg giyen kızlara karşı tepki gösterenlerin giymediği ama onun yerine aynı fiyata daha güzel botlar alınacağını bilen akıllı kızdır. o ne öyle ayı ayağı gibi ya.
(bkz: hunter)
hacılar bu ugg ın çakması yirmi lira.
ayı patisi diyorsun veriyorlar. birebir.
ya da gerçek hayvansever.

zira...

bunları biliyor muydunuz:

ugg nin bir sezonu için binlerce rakum öldürülüyor.

(bkz: bsgçk) şimdi.
(bkz: yazın babet giymeyen kışın ugg giymeyen kız)

(bkz: haydi kızlar yaz kış krampon giymeye)
cakma ugglarin gecen senelerde bimde satildigini gordugum icin katilamayacagim onerme.
Harley Davidson bot UGG'yi döver.
Herkes tarafından bilinen gerçekliktir.
Paraları olmadığı için alamıyorlar.
Sanki sevmiyormuş gibi yapıyorlar.
Ama sadece kendilerini kandırıyorlar.
Akıllı kızdır. Ayrıca ayı patisine 800-900 vermek aptallıktır. Çakması orjinalinin tıpatıp aynısı, 30 tl falandır.
(bkz: derdi kalmamış yazar vıdı vıdısı)
Zenginler toplantısı.

görsel
kesinlikle yalandır.
zira herkes giyidiği için belediye dağıtıyor izlenimiyle gezmek yerine almamayı tercih ettim.
fakir olsun.
görsel
kafasını çalıştırma yetisine sahip kızdır. "ayhh herkes giyiyooo" diyenlerden tiksinen kızdır ya da herkes "bu güzeldir" dediği için bir şeyin güzel olmayacağını bilen kızdır. evlenilir ki bunla.
dogru gerceklik.

begenmiyorum tarzim degil hebele hubele diyen fakirler ancak kendini kandiriyor.
görsel
ayaklarının ayı patisi gibi durmasını istemeyen kızdır. haklıdır.
üniversite zamanlarımda (yaklasık 6 7 sene önce) kızların ayaklarında bu ayakkabıyı goruyordum sonradan ogrendım kı ugg'muş, ve bunu giyen bütün kızlar ayaklarının üsüdügünden sikayet ederdi: ogrendım ki ayakkabıda rahatlık, sıcaklık vs hiç birşey yokmuş. eger gercekten bu kadar vasıfsız bir ayakkabı ise almayanlar parasal olarak fakir olabilir ama akıl olarak zengin kimselerdir zannımca
meraklısı olan için 20 liraya da var piyasada.

bence parası değil de göz zevki olmayanlar giyiyor.
güncel Önemli Başlıklar