bugün

bugün geniş aile'nin son bölümünde taa ilk bölümden bir flashback girdi ve fark ettim ki ufuk özkan bu dizi de yaşlanmış, ilk zamanlar bildiğin parlakmış.
pak panter diye bir filmini izledim, artık kimse bana bu adamı izletemez. yazık olmuş gerçekten.
cevahir olarak sevdiğimiz oyuncu.
hep cevahir olarak anılacak oyuncu.
Geniş Aile dizisinin başrol oyuncusu, karakteri sağlam, şöhretin bozmadığı bir arkadaştır.
kendisini cevhahir olarak tanıyıp o rolle kendisini bize kabullendiren bir oyuncu . beğendiğim bir oyuncu.
cevahir roluyle ön plana iyice çıkmış ve ulvi ye yaptığı hakaretler dillerde dolaşmıştır. otobüste bayan yanı isteyipte erkek kucağına oturan ulvi.
oldukça samimi, sıcak ve yerli bizden olan bir oyuncu. başarılı bulduğum, ekrana son derece yakışan, iletişim akışı fevkalade oyuncumuz.
samsunlu olan başarılı oyuncu . galatasaray taraftarıymış. samsunspor'u tutsan kötümü olur baba.
samsunlu olmasına uygun biçimde sıcakkanlı, hareketli ve sevecen oyuncu. başlarda ürktüm yeni bir mehmet ali erbil vakası mı geliyor diye fakat gidişhat beni yanılttı.*
ilerde aykut kocaman ın hayatı film haline gelecekse aykut kocaman ı canlandırması gereken oyuncu. özelikle kaşları hafifte gözleri aykut kocaman a benziyor. hafifte makyajla saç takviyesi falan benzer yani.
genelde mizahi konulu filmlerde ve dizilerde başarı ile oynayan sempatik tiyatro oyuncusudur...

oynadığı geniş aile dizisi de bir hayli güzeldi..her ne kadar sonradan sapıtsa da..

güzel ve neşeli bir diziydi..2-3 sağlam takviye ile çok daha iyi olabilirdi bitirildi..

ufuk özkan,şu sıralar sinema projeleri ile ilgileniyormuş galiba..enver paşa'nın hayatı ile alakalı bir sinema filmi projesinde başrolde oynaması sözkonusuymuş..
yeni dizisinde yine aynı rolü oynayacak kişi. emret komutanım, geniş aile ve türk'ün uzayla imtihanı'nın fragmanlarında görüldüğü kadarıyla ilk ikisi karakter aynı.
türk'ün uzayla imtihanı adlı sikko diziyle kariyerinin sonlarını yaklaşan oyuncu. hep cevahir kalacaktın aga.
türk'ün uzayla imtihanı gibi dandik bir yapımda yeteneğini değerlendiremeyen insan.
kendine yazık ediyor oynadığı malum diziyle. biran önce diziden ayrılmalı yoksa sonu kötü olacak.
türk'ün uzayla imtihanı gibi aptal bir dizide oynayarak kendisine yazık etmektedir.
Geç kesfedilmis star.
Emre komutanında parlayan, Genis aile' de kendini sevdiren oyuncu.
yakında trt 1 de başlayacak olan zengin kız fakir oğlan dizisinde döktürecek gibi görünüyor. hadi hayırlısı.
ilk bölüm itibariyle zengin kız fakir oğlan adlı dizide kaş ve gözlerini kullanma yönünden kendini geliştirmiş gibi durmaktadır.
"napcaz simdi" adli filmde de dokturen oyuncu.
şu sıralar trt 1'de aileler yarışıyor isimli yarışma programını harika sunan oyuncu.
çerkes oyuncularımızdan birisi. çok başarılı ve yakışıklı aynı zamanda. yolu açık olsun.
oynadığı diziler genelde yayından kaldırılan oyuncu. en sonunda oda bunu farketti ve trt de dizisi var. malumunuz trt pek yayından kaldırmaz. hadi yırttın yine ufukcuğum.