bugün

roger moore un sunduğu the secret kgb ufo files belgeseli seyredildikten sonra bir daha asla eskisi gibi olmayan muhabbetlerdir.*
# sarhosken veya gecenin bi saatinde sıkılıp arkadasınızla actıgınız, asıl amacın geyik oldugu sacma muhabbetlerdir.

+hacı sence ufo diye bisey varmıdır ya.
-var ama evde ahuha.
+harbi diyorum lan, düsündüm de..
-olum ufo diye birsey olacak ama ilerde, biz yapacaz.
+eheh.
-ama adı ufo olmucak, gtua olcak; "gayette tanımlanabilir ucan alet"
+abi ben yatayım.*
-iyi geceler insan.
+... *
+ neyse abi. geçen akşam çakmışız iki bira, sen de 320 bin ben diyim 340 bim km/saat ile kaptırmışız gidiyoruz.
- yuh be kardeşim aceleniz ne auna koim.
+ bizim mustafa'nın eşi ayten hanımlara oturmaya gitmiş. muhabbet falan. birden bu suyum geliyor diye bağır.
- hass.
+ hass ya. onların da ev plüton'da anasını satayım. bunun kocası ucuzcu biraz. toki'den daire aldılar orda.
- vay ibne hilmi. yatırımcı pezevenk.
+ işte bu karı doğurcak diye basıyoruz. uzakta pek, 2 milyon kilometre falan. yetiştik allah'tan şimdi bir kızlanları olmuş.
- kızlan ne be abi? sırtlan gibi.
+ cahilsin cahil. science oku biraz. bu çift cinsiyetli yeni nesil. kız ile oğlan karışımı.
- vay be ustam.
+ vay ki ne vay. gelmedik kalmadı başımıza bir karı doğurcak diye. polis buldu bizi. hız sınırını aştık diye ceza. deyyus size sellektör yaptım durmadınız diyor. dedim be ibne oğlu ışık hızını geçmişiz nasıl yakalasın senin sellektör beni. umursamadı dallama yazdı 8 milyon dolar ceza.
- azmış allahtan.
+ az az.. neyse ustam. mehtapda yer ayırttım. dünya'ya karşı içelim bu akşam.
- içelim abi.
+ abi abi. sana bir espri anlatayım mı?
- anlat anlat.
+ he dinle bak. iki ufo dünyaya gelmiş, bir benzin istasyonuna inmiş.
- ee
+ biri, öbürünün götüne pompa sokmuş..!
- oha.
+ evet, evet..! sonra da biri öbürüne, "bu yaptığın normal mi?" diye sormuş.
- eee.. ne demiş?
+ hayır, kurşunsuz demiş. ehi ehi.
- Mavi Ekran
ufo muhabbeti yaparken ufo ve uzaylı kavramlarının aralarındaki farkı bilmek gerekir. uzaylıya ufo diye hitap etmek kavram karmaşasına neden olur.
Eskiden star da yayınlanan program üzerine "tanrıların arabaları" gibi birkaç da kitap okumuş hatta yetmeyip youtube dan bişeyler izlemiş ve çevresindekilere nasıl hava atarım nasıl bu insanları dumur ederim şaşırtırım diye düşünüp taşınıp ofuları muhabbet konusu eden insanın gayesine ulaşmasıyla sonuçlanan durumdur.
Herkes sonunda adama uzaylıymış gibi baka kalır.Amaca ulaşılmıştır..