bugün

Dizinin içeriğine çöp diyenler gitsin türk mali izlesin aq.

Gözlerimi kıpırdatmadan izledim, şimdi ağrısını çekiyorum. Takip ettiğim tek dizi. Bokunu cikarmasinlar, lütfen.
görsel
Eyşanlar ölmez.
dizinin özeti: merveler'e gitme. merveler zalım.
bunlar için evi barkı terkediyordu oya.şimdi gel dedin mi gel,git dedin mi git.
en sağlam sıçışını bu bölüm itibariyle izlediğimiz dizidir. soru 1- arzu 26 gün çalışarak böyle taşşaklı bi evi nasıl almayı düşünebiliyor? soru 2- serhan mala bağlayınca neden oyayı arıyorlar? 3- nitelikli dolandırıcılık iddiasıyla tutuklanan elemanın mal varlığına nasıl tedbir konmuyor ve evi satabiliyorlar? 4- pelinin peder madem bu kadar kodaman e pelin neden o zaman mercedes a serisine biniyor? 5- emniyet müdürü oyanın istediği dosyayı 12 saniyede getirtip cart diye bilmediği dosyaya bakıp ahkam kesebiliyor? 6- mervenin neden avukatı yok? 7-aksakların oğlu tutuklanıyor müdürün nasıl haberi olmuyor? 8- sahibi tutuklanan şirket nasıl oluyor da 1 ocak günü bile olsa tüm çalışanları ofiste toplamıyor, bu nasıl bir kurumsal bir yapıdır? sorular eşit puanlı olup süre 40 dakikadır. başarılar.
Şu an Pelin ve kocası Taylan temsili.
görsel
''kral tebaanın akrabasını öldürürse yine de bir gün unutulur, affeder. fakat kral tebaanın tavuğunu alırsa o zaman işler değişir bir anda. varlık ve para konusunda hiç affedici değildir tebaa. o kral artık katiyen tahtında kalamaz.''
Son bölümün en can alıcı sözü.
dizinin ilk bölümü tam evli naif çiftlerin kaşarlıkları olarak başlamıştı. geçen son bölümü izledim bildiğin dexter olmuş amk.
nasıl olur;

görsel
Kardeş acilen onedio'yu bırakmalısın.
ufak tefek kaşarlıklar olarak adı değişmesi gereken dizi. çünkü dizide cinayetten çok milf kaşarlar ve yaptıkları kaşarlıklar var. evet.
Merve tarikat kur müridin olalım amk.
Cinayetin ufağı büyüğümü olur amk dedirten isim.
çok rahatsız edici bir ışık kullanıyorlar bu dizide.
bu bölümde de kimse sevişmezse daha da izlemem.
yetti gari.
Serhan Aksak'a içeride SAÇ JÖLESi VERiLMiYOR MU??? Skandal! Hemen tahliyesi gerçekleşmeli.
Kimse de sormuyor bi jinekoloğun panik atak krizinde ne işi var?
aşırı olgun ve güçlü fiziğe sahip olan kadınlar var.
o kadar kadını yarı çıplak aynı anda bakmama annem kızıyor.
izleme diyor, bekar erkeksin başıma iş çıkarma diyor.

haklı.
görsel
Biz ev alır Mevlüt okuturuz hatunlar parti yapıyor.
mervenin abisi rızoşu getirmek için gittiğini düşündüğüm dizidir. eve gelince de oyayı menemen yaparken yakalar muhtemelen. yalnız hapisten çıktı geldi, utanmasa başıyla selamlayıp geçecek karısını. elektronik kelepçe takılırken ise merveden bir miktar gözyaşı bekliyordum.
etrafımda tüm entrika sevenler bu diziyi izliyor. tesadüf mü acaba?
hafta'da 150 dakika olmasa ben de izlerim.
ulan 150 dakika ile, 3 bölüm yabancı dizi izlenir.
Pelincim taklitler anca asıllarını yaşatırlar di mi tatlım.
Tv'de izlediğim tek Türk dizisi olma özelliğini taşıyor. Mert Fırat da olmasa ne yapardık bilemiyorum.