bugün

ülkemiz için büyük mutluluktur.en son galatasaray takımı 2000 yılında almış , bizi sokaklara dökmüştü. sene 2013 fenerbahçe adım adım uefa kupasına yaklaşmaktadır.türkiye nin gururudur. umarım uefa kupasını alır, bizi sevince boğar.
(bkz: inşallah)
olması muhtemel hadise. şu an için %25.
bir kez daha gelmesi yakın. umarım fenerbahçe başarır.
fenerbahçe eğer finale çıkarsa rakibi muhtemelen chelsea olacak. ve eğer chelsea'yi yenip de kupayı alırsa cimbom'dan sonra bir kez daha ingilizlere koymuş olacağız millet olarak. milli takım olarak koyabileydik eyiydi. sağlık olsun.
ilk benfica maçından sonra büyük ölçüde kesinleşecektir. imkansız değildir. zaten benfica yı eleyebilen takım o kupayı getirir.
zaten beşiktaşımız için sikko geçmiş bir yıl. hiç olmazsa fenerbahçe uefa avrupa ligi kupasını alsında bir nebze olsun sevinelim.

tanım: 13 sene sonra gelmesi muhtemel kupadır.
tüm türkiye'yi sevindirecek (ya da sevindirmesi gereken) hadisedir. dört büyükler sempatizanı olmasam bile beni bile sevindirecektir.
2 büyükler geyiğini başlatacak olaydır. yazıyorum buraya.
bütün pisliğin halının altına süpürülmesi ile sonuçlanacaktır. milli takımın 3 büyük turnuva kaçırması avrupada iki takımla mücadele etmemiz. şike skandalı. tribün terörü. hepsi unutulacak. seneye şampiyonlar ligi kupası hedefiyle yola çıkılacaktır.
güzel olacaktır.
gelsin de isterse çorumekmekspor'la gelsin!
galatasaraylıların yeni kupa çalışmalarına itina göstermesi.
müzelerdeki sıralama değişikliği.
salih uçan'ın değerinin tavan yapması.
kupalar kazanabiliriz belki ama asla bir futbol ve spor ülkesi değiliz. hastalikli futbol manyakligimizi spor ve futbol sevgisi sanmak büyük bir yanlış.
avrupa kulüplerinin fenerbahçeli futbolculara rağbetinin sağlanması.
umuyoruz ki 15 mayıs gecesi olacak olaydır.