bugün

6. nesil yazar.

edit'in editi: tabi entry saçma sebeplerle silinince böyle kuru bir şey kaldı geriye.
evinin banyosunu inceleyerek gözüne çarpan eşyalardan güzel başlıklar çıkarabilen yazar.

örneğin:

(bkz: fazla acı yedikten sonra çekilen klozet ızdırabı/#6183550)
(bkz: duşta su sıcaklığını ayarlamakla geçen süre/#6183447)
şimdi şöyle oluyor. gereksiz bir tartışma başlatmak için derin çabaları olan yazar tanımına uyan insan diyelim. neden mi? çünkü kendisi ki hatası için saatlerce tartışabilecek kadar enteresan. cümlenin tamamına bakıp da anlamaktansa, ufak tefek ayrıntıların insanı. yani gereksiz. bir de bana bir artislik yaptı ki kopardı attı beni. neymiş efendim, onunla tartışmaya cesaret edemezmişim. kaç yaşında bilmiyorum ama, benjamin button'a zeka konusunda benziyor.
bu arada biraz daha sözlük formatını okumasında fayda var, sözlük formatı nın l maddesi. iyice sindire sindire.
hoş gelmiş olan altıncı nesil yazardır.
(#6281824) hele bir dur soluklan yiğidim, önce bakınız vermeyi öğren.
krizin en çok köfteci piyasasını alt üst ettiğinin resmidir. köfteci fiyatları tepetaklak gitmiştir kriz yüzünden. üç kuruşa beş köfteci olur mu ya? emeğe yazık. zamana yazık. dök sen onları dereye. uğraştığına değmez abicim.
(#6314543) nolu entrysiyle beni eleştirmeye çalışmış kendi çapında yazarımsı troll... bi arkadaşıyla birleşip antiçankırı grubu oluşturmuşlardır.

ezmeyi düşündüğü şeyin mayın olduğunu unutmamalıdır...
master of iddaa'dır kendisi. yalnız tüyo falan hak getire; artık nasıl kardeşlikse bu, anlamadım...
Saçma sapan boş laflar sahibi dengesiz bir yazar.
edepsiz,garip,saçma,salak,dengesiz kısacası bütün yazar olmama potansiyelini kendinde barındıran ama nasıl olmuşsa yazar olmuş yazar.
edit:bence daha seçici davranmalı uludağ sözlük moderatörleri.
(bkz: uç uğur böceği annen sana terlik pabuç alacak)
(bkz: #9213665)
(bkz: eline osurup koklayan nesil)
(bkz: fail troll)
gecenin emmy ödülünü haketmiş yazar. niye mi? iyi saçmalıyor.
deminden beri şuna şahit olduğum bun şahit olduğum diye başlıklar açan garip yazar. başlıkta başlattığı cümleyi entrysiyle sonlandırıyor. nedense tarzı bence inci izlenimi uyandırdı.
yok yok incici değil rahat olun. öptüm.
ilk ihtimallerin yazarıdır. ihbin ihbin ihbin.
sadece uykusu kaçmıştır. korkulacak bir durum yoktur.
formatın namusuna neden göz diktiğini merak ettiğim yazar kişisi.
gece gece padisahin sol beki ile entry yarıştıran yazar.*
uyusundur, büyüsündür.
görsel
sözlüğün tek ve gerçek kralı sdfkjlkjsdfk'nin himayesine aldığı genç yazar.
deneyime ihtiyacı var. padawan'ım olarak önünde uzun bir yol var.

ayrıca şu sözlükte güvendiğim ender insanlardan biridir.
(bkz: doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar)

bu köfteci arkadaşımız, bir çizer hakkında içinden gelenleri formata uygun, hakaret içermeden söylediği halde çaylak yapılmıştır.

bunca pkk sempatizanının, dinlere hakaret edenlerin bulunduğu bu sözlükte;
"paralı asker" kelimesi yüzünden bu arkadaşımızın ceza alması hiç de normal değildir.
bir dur demek lazım bence artık !?