bugün

bazıları keyiften değil zorunluluktan uzatır, klasik gitarda pena ile çalmak zordur , flamenko tekniği ile gitar çalıyorsa , gayet normal olan erkektir.
gitar çalan erkektir.
toplum içinden hoş karşılanmazlar.
(aa bu benim lan)
Hangi tırnak olduğuna ya da ne kadar uzattığına göre değişen tepkiyle karşılaşır.
normal ekektir.

müzisyendir belki de.
gitaristtir.
gitar kursuna gidiyordur.
rahat rahat burun temizliği yapabilmek içindir tüm çabası.
tırnakları çabuk kırıldığı için uzatamayan kadınlar tarafından pek sevilmeyen erkektir..
genelde bayan kuaförleri uzatır. Ve saçları daha rahat ayırabilmek için uzatır.
hastaliga davetiye cikaran , insanlari kendisinden uzaklastiran insan tipidir...iyyy
oje sürüp bir de etek giyerse tam olacak erkektir.
mide bulandırıcı erkektir. bazen otobüste, metrobüste falan görüyorum içim kalkıyor.
Pisliğin tekidir. Evet.
tek kelime ile toptur. başka açıklaması olamaz.

bir de bu ılıklar bu durumlarını "gitar çalıyom yea" diyerek gizlemeye çalışmaktadır ancak pena diye bir kavramın varlığı bu ılıkları zor durumda bırakır.

edit: klasik parçalar pena ile çalınmazmış. ahahahah

görsel
(bkz: ben) biraz daha uzasın cırtlak pembe oje de süreceğim.
(bkz: freddy krueger)
hiç sevmem tırnak uzatmayı. mümkün olduğunca, çok büyümeden keserim.
Adamın ilk 4 harfidir. Benimdir. Laf edeni çızarım. Parterde derin yaralar açarım.
Tırnak uzatmayı, Kadına da erkeğe de yakıştaramıyorum.
Hadi gitar çalanları anlarım da( tabii içi temiz olduğu sürece) şu serçe parmak tırnağını uzatanlardan iğreniyorum.
Tırnak uzatmanın neresi güzel bir davranışki.Bana göre tamamen kişisel bakıma ve hijyene aykırı. Fakat o serçe parmağındaki tırnağı uzatma meselesini bir kaç kez görmüştüm karşılaşmıştım doğrusu. Sevenler olur elbet ama bana göre bir alışkanlık değil.
Eşine karıcım diyen, ütü yapan, ev temizleyen, ayol diyen erkektir. Yumuşaktır yani.
Berberdir.

Ustura içindeki jileti çıkarmak amacıyla tek tırnağını uzatabilir.
gitarist olabilir.
Topluma ve çevresindekilere ben topum imajı vermeye çalışan erkeğimsidir.