Aslında tırnak arası temiz lakin saçları, kafası pis olan insandır.

Böyle kafayı kaşıyınca tırnaklarının altı siyah siyah olur.
iğrençççç bi görüntüdür insanın midesini bulandırır...
Benim uzasa da ilginç şekilde bembeyaz kalır. Gün içinde elimi çok sabunlamama bağlı olsa gerek. Ayrıca teknikte önemli bir elinizin ayasına diğer elin tüm tırnak uçları bi on onbeş saniye 90 derecelik dik bi açı ile sürtünür. Bu şekilde tırnaklar uzasa da kir birikmez artık.

Gitar felan için çok fazla uzatıyorsanız bulaşık teli ve cif ile ovarsınız artık. Eköhehöe
Amına koyim bunu da işçiye emekçiye ekmek parasına bağladınız ya, yemin ediyorum sizin yaptığınız ajitasyon en baba ferdi filminde yok.

Ulan yaraklar, bir insan ne kadar işçi olursa olsun, ekmek parası kazanırsa kazansın, bu onun pis ve bakımsız olmasını gerektirmez..

Açık ve net, pis ve bakımsız insandır.
tırnak makası ile arası olmayan adamdır.
parmak arası terlikte giyiyorsa koşarak uzaklaşılası insandır.
lütfen yemek yapmasındır.
Sanayici ya da işçi olma ihtimali düşüktür, işçiler ve sanayiciler tırnaklarını falan keserler, zorluk çıkardığı için olsa da temiz durur genelde.
Uzun tırnak itici durabiliyor bazen.
iğrenç insandır... Lütfen temas etmeyiniz!
alt sınıf insandır. işçidir.
sanayicidir belki. ekmek parası kazanıyordur.
Asla ama asla size dokunmasına izin vermeyin.
istanbul ve yakınlarında ise boğazdan atlaması gereken başka yerde ise bu varlık evden filan atlasın yada kessin bileklerini ya.
pis insandır ne kadar iyi olsada aradakı sevgı bagları kopar arkadaslık sona erir.
kpss kursundaki öğrencimdir.
çocuk eğitim fakültesi mezunu. kurs parası için çalışmak zorunda. inşaatta çalışıyor ve her akşam 7-9 derslerine geliyor.
hergün duş alarak geldiği belli ama o tırnaklarındaki pislikler ( bana göre gururu) belli oluyor
derslerin tamamında ellerini saklamakla uğraşıyor utancından.
sen utanma aslanım bu kahrolası sistem utansın.
çok ağır işlerde çalışan evine ekmek götürmeye çalışan insandır.
(bkz: yazıklar olsun size)
titiz olmayan ve genellikle temizliğe gerek duymayan insan olabilir.
(bkz: tırnağı pis diye adamın anasını sikmek)
kendisi de pistir. beyler eller çok önemli bakın delikanlı adamım ben bile törpü yapıyorum. erkeğin eli güzel olacak.
hele de el kol işareti yaparak yemek tarifi veriyosa dinleyin ama yaptıklarını sakın yemeyin.
tırnaklarının arasında, kosla reklamındaki halıdan çıkan pisliklerden vardır.
temizle denilesi tırnağı dışında imanı da pis insandır.
içine bok kaçmış insandır . *
benden uzak şeytana yakın olsun iğrenç mahlukat.
neticede pis insandır.