bugün

Tıp Fakültesi 5. Sınıfa doğru gerçek hayattan kopar.
inşallah yakuzadanAlcapone da o erkeklerden biri olacaktır.
o kadar sikicidirler ki format sikip subjectife boşalırlar.

sevgilili erkekli.
muhtemel Doktor olacaktır.
(bkz: buyrun benim)
günümüz kaşar ve gerzek kız annelerinin en iyi damat adayları.
Başlıca kurallar orta boylu ve gözlüklü olmaktır. Tercihen hafif bir kelleşme söz konusu olabilir. Temel stil ise kampüste gömleği en üst düğmesine kadar sımsıkı kapatmaktır. Bunlara uymayanı tıptan atıyorlarmış. Kesin bilgi yayalım.
Kolay kolay etkilenmeyen, biraz yüksek seviye beklentisinde olan erkeklerdir. Asosyal yapıları varsa genelde son senelerde hastalarla muhatap olurken azalıyor. Genelde asistanken evleniyorlar.
birçoğu anadolunun dört köşesinden gelmiş kahvedeki ahmet amcadan tek farkı öss de yaptığı fazla soru olan yurdum delikanlısı.
beklenen erkektir.
tipim yok tıp'ım var hesabı.
Evet buradayım kıslarrr * bi gün sizin beni arayacağınızı biliyordum.
Kendini bir b*k sanır.
Hayatının önemli kısmını taşrada, doğuda geçirir.

Bir diş hekimliği okuyan erkek değildir.

Not: ikisini de okumuyorum aq yürümeyin.
tıp kazanmak ve okumak her babayiğidin harcı değildir.
Helal olsun denilmesi gereken kişidir. ileride senin, benim yada bir yakınımızın belkide hayatını kurtaracak kişidir bilemeyiz.
Bize piç diyenler kimin çocuğu acaba.

T: öğrencidir.
evlenmeye uygunluğu ahlaki bir öngörü veya toplumsal normlara uymadaki uygunluğu değil doğrudan parası olmasıdır. dolayısıyla çirkinliğiyle doğal şap görüntüsünde olan biri bile paranın kattığı karizmayla bu toplumda üst konuma gelebilir ve anneler onları cazip görebilir. nitekim anasının kızı da bunu cazip görecektir. bunun daha fazla veriyor diye orospunun o gece için diğerini seçmesi ile daha fazla kazanıyor diye ömürlük bir kızın diğerini seçmesi arsındaki 7 farkı bulunuz!
Meslektaşım olacaktır.
evlenmek için üretilmiş erkek muamelesi görmektedir. kızların çoğu hemen evlenme potasına sokmaya çalışmaktadır. ben mesela eğlence, mizah, seks arıyorum, karşımdaki kız bunun parası var tipi de fena değil diye eğlence modundan çıkıp ciddileşiyor. zaten seni seviyorsam evlenmek isterim ne zorluyorsun. 6 yıldır çalışıyorum, flörtleştiğim tüm kızlar ciddi ilişki peşine düşüyor, zamanla ciddileşir aceleniz ne amk.