bugün

Bi benim ülkücü kızlara duyduğum hayranlık değildir. Ayrıca seninki hayranlık falan hiç değil...
Valla ben ulusalcı-ecevitçi-darbeci bir insanım, pkk'dan ve hdp'den nefret ederim ama tkp'yi yarı yarıya severim yani parti içindeki Atatürk'ü sevenleri ben de severim, ama Atatürk'ü sevmeyenlere maymun gözüyle bakarım.

Birkaç yıl önceki kız arkadaşım bana kendisini tkp'li ve atatürkçü diye tanıtıp yakınlaşmıştı mesela ama aradan 2 yıl geçince kızın pkk'lı olduğunu öğrendim.
Kısacası olay senin dediğinin tam tersi olur normalde hdp'li kızlar bakar hdp'de tüm erkekler maymuna benziyor, gider chp'li erkeklerin yanına ben de Atatürkçüyüm filan diye palavra atarak ona yavşar.

Dikkat ettiysen hiç ülkücülerden bahsetmedim, çünkü o adamlar bütün gün köşede çay içiyor çaydan sevgili ile çıkmaya fırsatları yok adamların *
(bkz: verdim eksini leyla)
ergen beyanı .
görsel
Ya izmirde komunist kayniyor ama yok oyle bisey be dörtlü.
(bkz: BOŞ VAKiT ÖLDÜRGEÇi OLARAK SÖZLÜK)
ybsg amk. güldüm çocuk.
Saçma ve yalan olan bir iddia lafta olmayan Türkçü veya Ülkücü olan bir hanımın komünist birine hayran olması imkansız bizim hayran olabileceğimiz adamlar Türk-islam davasının ilk şehidi Ruhi Kılıçkıran gibi 72 saat boyunca komünist militanlar tarafından mahsur tutulan ülküdaşlarına ekmek götürmek üzere giderken çıkan tartışmada vurulan Süleyman Özmen gibi fakülte bahçesinde son namazını kıldığı sırada şehit edilen, yapılan otopsi sonucu 36 saattir yemek yemediği ortaya çıkan ve şehit edildiği zaman cebinde sadece 35 kuruşu olan Yusuf imamoğlu gibi komünist militanlar tarafından ağır işkencelere maruz kalan kırılmadık kemik patlamadık yeri kalmayan en sonunda ciğerlerinin de bisiklet pompasıyla şişirilip patlatıldıktan sonra okulun 3. katından aşağıya atılıp şehit olan Ertuğurul Dursun Önkuzu gibi 12 Eylül idaresinin haklarında verdiği idam hükmünün uygulanması sırasında yanlarında bulunan görevli imamın hiç evliya gördün mü diyenlere Halil'le Selçuk'u gördüm diyeceğim dediği Halil Esendağ ve Selçuk Duracık gibi son şehidimiz Yusuf yüzlümüz yiğit Fırat Yılmaz Çakıroğlu gibi adamlardır.
hep bunlar che karizmasindan.Kel ve top sakkaliyi kimse umursamiyor.
komünist erkek sikmek istedikleri için olabilir.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler).
kendi arkadaşlarının rezil hallerini görünce mecburen komünist erkeklere merak salmışlardır. normaldir.
polat alemdar bir noktadan sonra sıkar.
komünist kız türkçü erkekte olabilir aklı sıra cinsiyetçilik yaparak kendince hakaret ediyor avele bak. işin komik tarafı bitmiş bir ideolojinin peşinden giden birisi ileriyi düşünen birisi olamaz.
herkes inandığına yeter ki saygı olsun.
(bkz: kürt lütfen)
Troçkinin kayıp çocuğuyum.
Tükürmem bile.
siyasetten anlamayan türkçü erkek yoldaşlarının hâline bakıp ondan sonra bilgili, kültürlü ve birikimli komünist erkekleri gören türkçü kızların içine düştüğü durumdur. nerede türkçü kız tanıdıysam sevgilileri ya komünistti, ya da merkez solcuydu.
türkçü kızlarda komünist erkek hayranlığı var mı cidden bilmiyorum ama komünist kızlarda net bir şekilde türkçü erkek hayranlığı var.

bunu bizzat test edip onayladım, trolleyene bir daha sözlükte yazmak nasip olmasın. evet.
Beyin vücudu terk etmişde haberi yok arkadaşın.
meral akşener'in eşi tuncer akşener'in eski dev-solcu olması buna örnektir.

görsel
türkçü ve ülkücü camiada bayanların sayısı az erkek sayısının da epey altinda. bu bayan arkadaslar, ayni fikire sahip bayanlarla birlikte olmak isteyen erkeklerin yogun taaruzuna muhattab kalıyorlar. bu da bir bıkkınlık doğurup, ters tepip farklı ideolojide bulunan erkeklere meyil oluşmasına sebep olabii
aslında ideolojiye hiçbir sempatim yokken komünist erkekler çekici gelir bana. o bilinen montlarıyla hışımla yürüdüklerini düşünürüm
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar