bugün

Populer kultur esiri olmamis makbul olan geçerli kizdir.
görsel
Soylarının güzelliği yüzlerine vurmuştur.
Şuurlu zeki okuyan ATA'sının açtığı yolda ilerleyen Türkçü nesiller yetiştirecek olan hayatı meme göt bacak sergilemekten ibaret olmayan efsane kızlardır yerim evdeşi olurum. Gözlerden galp fışkıran simge.
gerçekten bilerek bir şeyleri savunsalar amenna ama çoğu içi boş bir milliyetçilik anlayışına sahip olduğu için itici ve komikler.
dünyanın en itici insanlarıdır. facebook paylasimlarinda atsız sözleri, turan ülküleri paylasimlari vardır ama aynı zamanda ayet de paylasirlar. çelişkilerini anlattığımda direk dinsiz diye yaftalarlar. hadi erkekleri katlanılabilir ama bunlar aşırı itici görünüyorlar
Milliyetçi bir kısım kızlardır saygılı gösterilmelidir.
yeni falan degil halide edipten beri hatta oncesinden beri varlar ama hadi cumhuriyet donemi diyelim. biraz dar goruslu olmalari disinda gayet egitimli ve basarili kadinlardir. senin gibi apartman cocuklarina da yeri geldiginde agzinin payini verirler. densiz herif.
bir kısmı türkçülüğü erkeklere yaranmak için kullanan kızlardır.
Ne Güzel Bir TÜRK kızıdır.
Candır Can. Ergenlik dönemlerinde her ergen gibi ne yaptıklarını pek bilmeseler de ileriki yaşlarında aklı selim, okuyan, 2 kelimeyi bir araya getirebilen, kezbanlıkla zerre alakası olmayan, bedevi/vahabi yobazlığı içinde kavrulan koyun ablalar, sözde solcu özde şuursuz tatlı su solcusu HDPKK'LI Mervelerin bol olduğu bu topraklarda bulması zordur.

Eh, Türk genleri taşıdıklarından olsa gerek benim gördüklerimin tamamı 1.70 Üstü, Atletik yapılı, güzel suratlı. Güzel rakı içerler, Viskiyi seveni çoktur, cinsel hayat muhteşemdir. Çünkü Kurt gibi sevişirler. Tabi koyun olup Kurt'a sulanan şakirt, çomar, bazro bunlardan yüz bulamadığı için bu Kurt gibi hatunlardan hiç haz etmezler, hakaret etmeye çalışırlar.

http://static.karar.com/i...0/23/fft99_mf6081533.jpeg

http://i.cdn.ensonhaber.c...zel_kadin_polisleri_4.jpg

https://sozlesmeliyiz.com...031020161136003780334.jpg
Türklük bedenimiz islamiyet ruhumuz anlayışına sahip olanlarına bayılıyorum.
hilal bıyıklı bozkurtlar bizim çocuklar.
(bkz: asena).
Teşkilata katıldıysa genellikle ayan abladır bunlar. Hilal bıyıklıları da mevcuttur. Yolda görseniz "işte geliyooor özel harekaaaat" diye bağırasınız gelir.
Agresif Türkçü ataklar genellikle 17-18'li yaşlarda başlar. Daha bilinçli ve ölçülü türkçülük için 25'i devirmek gerekir.

Bu bakımdan ben türkçü kızların yaşını başını almış olanları daha fazla ciddiye alırım.
Hahaha bunlar çomar yav.

Ülke niye ileri gitmiyor aha böyleleri yüzünden işte devlete kapağı atmak üzerine kurulu hayatlar.
ne izledim lan ben? tipe bak yarabbi. sen sabır ver.
Arkadaşlar hala Türkçü ile ülkücü farkını bilmeyen öküzler başlığa yazıyor

Öküzleri pistten alalım.
Bir sıfat verdiğiniz bir topluluğun içinde o sıfatı taşıyamayan insan gördüğünüz zaman o topluluğun sıfatı düşmez.

En azından kız gerizekalı. hem hdpli hem de gerizekalı da olabilirdi. Allah korumuş.
Her cenahın insanlarında olduğu gibi kendini yetiştirmişini, cahillerinden ayırmak gerek.
Eğer kendini yetiştirmişse, başımızın üstünde yeri var.
Cahilse, herhangi bir durumda mal gibi kalır.