bugün

Mhp fatih ilçe yöneticilerinden biridir. Allah rahmet eylesin.

http://www.yenicaggazetes...da-sehit-oldu-129909h.htm
görsel
görsel
görsel
görsel
Darısı tüm ülkücü kardeşlerimin başına.
görsel
Allah rahmet eylesin, Türklüğün gerçek kahramanları bunlar. sağda solda arap dini bla bala yazan balkon çocukluğu türkçülük değildir.
görsel
görsel
allah rahmet eylesin.
görsel
ŞEHiDiMiZ iBRAHiM KÜÇÜK ÜN CENAZESi YARIN 27 01 2016 ÇARŞAMBA GÜNÜ
iKiNDi NAMAZINa müteakip FATiH CAMiiNDEN KALKACAKTIR.
şehit olmamıştır bir hiç uğruna ölüp gitmiştir. Emperyalist güçlerin suriye üzerindeki sidik yarışında yitip gitmiştir. Sen kimin vatanında kimle savaşıyorsun ki şehit mertebesine erişesin? Suriye topraklarında suriye devleti ile savaşan biri nasıl şehit sayılıyor biri bana anlatsın. Yarın ıraklı bir kürt pkk'ya katılıp güneydoğuda türk ordusu ile savaşırken geberse şehit mi sayacaksınız?
Şehidin cenazesini havaalanında bekleyen ülkücüler.

görsel
görsel
Cenaze namazını şehidin vasiyeti üzerine cübbeli Ahmet hoca kıldırmıştır.

görsel
görsel
görsel
görsel
Cenazeden görüntüler.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Allah gani gani rahmet eylesin dediğim sehitimizdir. Ben ne diyeyim ya valla içime oturdu bir şey böyle...
allah c.c. şehadetini kabul etsin.

ülkücü, zamanı geldiğinde allah c.c için, vatan için, millet için şehadeti göze alan alperendir.
--spoiler--
Fatih Camii’ndeki cenaze namazına MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural, MHP istanbul Milletvekili Celal Adan, kılınan cenaze namazına MHP’li milletvekilleri Celal Adan ile Oktay Vural’ın yanı sıra, Küçük’ün çok sayıda seveni katıldı. MHP istanbul il Başkanı Mehmet Bülent Karataş ve MHP istanbul teşkilatı da tam kadro cenazedeydi. Ülkü Ocakları üyesi gençler cami avlusunu pankartlarla doldurdu. ibrahim Küçük'ün kızlarıyla çektirdiği fotoğraf da avluda yer aldı. Cenaze namazını 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü kıldırdı.

Cenaze namazından sonra Ahmet Mahmut Ünlü, cemaatten helallik aldığı sırada bir konuşma yaptı. Türkmen Dağı’nın düşmek üzere olduğunu söyleyen Ünlü, “Bu kardeşimiz de oranın muhafazası için, vatanımızın muhafazası için, oradaki Türk kardeşlerimizin muhafazası için gitti. Orada cihada katıldı. Daha başkaları da gittiler Allah’ım onlara yardım eyle! iki tane yavrusunu bırakmış. Kolay işler değil bunlar. Biz buradan rahat rahat konuşuyoruz. Efendim evlerde keyfimize bakıyoruz. Allah için fedakarlık yapan adamlar az var. Onun için vatanlarımız tehlikeye girdi, yurtlarımız tehlikeye girdi. Çünkü eskisi gibi Allah için malını canını feda edecek nesiller azalıyor. Bundan dolayı biz endişeliyiz." dedi.

Namazın ardından Küçük'ün naaşı omuzlara alındı. Türk bayraklarına sarılı tabut, tekbirler getirilerek, Edirnekapı Mezarlığı'na götürüldü.

--spoiler--
http://benguturk.com/turk...%C4%9Eurlandi_d16080.html
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
(img:#9559120)
Bir ölür bin doğarız. Bi avuç dahi olsak alayınıza yeteriz. 1 milyon ülkücü ile şaha kalkarız rahat olsun herkes.
Allah rahmet eylesin, laf eden orospu çocukları kim biliyomusunuz, 'türkmenker ölürken ülkücüler nerde yeaa' diyen şerefsizler, noldu adam gitti orda şehit oldu hala laf atıyosunuz, o siktiğim çenenizi kapatmak için nolması lazım daha.
cenazesinin ardından yapılan fatihteki yürüyüşe denk geldim. Allah şehadetini kabul etsin. Klavye arkasından asıp kesenlere ibret olsun.
Şizofren ülkücülerin, sözümona şehidi.

Yazık la kimin ırkındansa..
allah rahmet eylesin kahraman yiğit türk evladına . mekanı cennet olsun .