bugün

varolmasi durumunda hicbiyere sigmayacak olan organdir... yalandir efenim,yalan!
milletçe ahhhhh ahhhh diye iç çektigimiz. bu konuda zencilere hayranlık duydugumuz bi husus.
ceddimizin namık kemal'e dayandığını ispatlayan durumdur.
Bu yalana kendini de inandırdıktan sonra jigaloluk yapması muhtemel kişi. Gerçi pahalı deri kıyafetlere o kadar para yığdıktan sonra acı gerçeği bir tokat gibi vuran müşterileri karşısında "benim günahım neydi Allah'ım" diyerek akciğer tomurcuklarını parçalayan şahıs.
(bkz: ütopya)
(bkz: 70 lik ama 60 lık fıyatına)*
(bkz: tespitleriyle yaran yazar)
(bkz: yaran başlıkların aslında yarmaması)
(bkz: yaran batıl inançlar)
(bkz: ah şu çılgın türkler)
insanı türklüğünden şüphelendiren tespittir. oysa ki türk oğlu türk bilirdim kendimi.
ya birimlerde, ya ölçü aletinde ya da pipide bir hata olduğunu düşündüğüm kabulleniş. ama eğer gerçekse, götü kollamak lazım. o kadar uzun edevatın nereye gireceği belli olmaz.
(bkz: türk ün doğru ve çalışkan olması)*
Kesinlikle biyoloji, anatomi ve genetik bilimlerinden haberi olmayan, cinsel organın uzunluğunun erkeklik yüzdesi ile doğru orantılı olduğunu sanan kitlenin inanacağı,destekleyeceği ama asla kanıtlayamayacağı iddia.
Bu da tarih dersleri gibi sık sık tükenmeyecek bir sallamasyon...
evet efendim türklerin çükünde fıtık vardır. ameliyatla 35 cm garanti. onun dışında sağlık bakanlığı onaylı v pills 33.8 cm ye ulaştırır. irtibat için facebook reklamlarını takip edin.
görmemişin oğlu olunca koparmasına neden olan durumdur.
(bkz: türklerin pipilerinin 12 inç yani 30 cm olması)
(bkz: öyle pipiler var ki insanı tahrik ediyor)
(bkz: ben türk değilim)
- benim pipim 30 cm.
- pipi mi? yok be abi. o bildiğin basit makina olmuş o.
35 milyon türk erkeğinin intiharına sebebiyet veren durum.
* yerine penismus denmeye terfisine sebebiyet verecektir.
bkz türklerin kicindan cok sallamasi
(bkz: bizi uzaylı sanan başlıklar)
12 inch 30 cm miş. ilginç(!).