bugün

yanlış önermedir. kardeş mardeş değildir efendim. illa kardeşiz diye direten olursa, kardeşleri ile beraber sınır dışına siktiredilecektir.
kardeş olmak için biyolojik bağ gerek.

türkler ve araplar antik tarihi olan 2 ayrı ırktır. kürtlere hiç girmiyorum adamların tek antik tarihi şekerli börek.
O zaman kardeşini de al siktirin gidin suriyeye

Berbaber kardeş kardeş oynarsınız.
Bakayım; yok efendim değiliz.
Benim kardeşimin vatanı namusudur.
kimsenin ayırmaya çalışmadığı mevzudur. hep beraber el ele tutuşup suriyeye gidin..
hani övünüyorsunuz ya 15 Temmuz'da tankların altına girdi bu millet diye. adamlar ülkelerindeki iç savaştan kaçıp gelmiş.

şimdi sizin övündüğünüz şey vatanını savunmak. peki! kardeşleriniz (?) ne yaptı? ya da ne yapıyorlar şu anda?
Tarihsel olarak evet kardeştir. Bir şehrin, bir yerleşim yerinin ortasına tel örgü çekmişler. Bir tarafına Suriye demişler, diğer tarafına Türkiye, bundan yıllar önce.
Aileler bölümüş, kardeşler bölünmüş. Kardeşin birisi Türkiye tarafında kalmış, diğeri sol tarafında.

Tarihsel olarak kardeşler evet ama yetiştirme tarzı ve dinin kullanım oranı, Türkiye de bundan 20 yıl öncesine kadar askerlerin basık olduğu yönetimle beraber dinin sürekli geri plana atılmaısndan dolayı kadın-erkek ilişkilerinin daha da normalleşmesi * yüzünden artık onlarla aynı kulvarda değiliz.
inanmamakta haklısınız, gidin Hatay ın köylerine, sorun oradakilere "kardeşin nerede" diye, size karşısındaki dağları gösterir.
Suriyeliler yanlış yönetildiği için bu halde geldiler. Dini yönetim tüm dünyada aynı şekilde etki yapar.
kendi ülkesinden kaçan zamanı gelince bu ülkeden de kaçar gider. harcanan paralara yazık. ben böyle bir kardeş tanımıyorum.
Benim nezdimde Türkler orospu çocuğu'dur ile türkler ve suriyeliler kardeştir ifadeleri aynıdır.

Bir türk evladı olarak hiçbir suriyeli kardeşimdir değildir. Hatta arap ırkına mensup hiçbir kimse kardeşim değildir.

Evet sevgili ümmetçi arkadaşım ırkçıyım, faşistim, kafatasçıyım ve insanları genelliyorum.
(bkz: al kardeşini git)
Kürt türk kardeşliğinden sonra bir de bu çıktı.
ben isveçlilerle kardeş olmak istiyorum.
hiç bir arap benimle kardeş olamaz, sikerler öyle kardeşi.
türk ün türk ten başka dostu yoktur. kardeşi asla yoktur.
yapma yav. arabistan lawrence öyle demiyordu ama.
Bu demek oluyo ki türkler surielilere yardım ediyor . Biz türkler sevap yapmaktan başka bir şey yapmayız.
Allah bizim surieli kardeşlerimize yardım etsin .☺
vatan haini şerefsizler ile türkler asla kardeş olamaz. bir an önce s..tirsin gitsinler ülkelerine.