Kürtler tece bizim zorla kanımızı emiyor gündüz korunmaya çalışsak da dhampir*askerleri üzerimize salıyor tece vampirleştirme politikası uyguluyor derdi.
müslüman ülkelere özel alkolsüz kan, zem zemli kan, limon aromalı kan kesin olurdu, kuruçeşme gençlik tayfa kesin "bi votka - redbullu kan alabilirmiyim" mi derdi? cola turca kesin kan işine girerdi, hatta kan aromalı diyet bisküviler yaparlardı. süper lig maçlarında pubta elinde soğuk kan şişesi ile maç izleyen taraftarlar görürdük.
birde vampirlerle insanların bu durumda bir arada yaşaması olayı var. türkiye' de "birader izmir ağzıyla bilader sen benim kızkardeşimi ısırmaya kalkmışsın ne ayaksın" diyen genç delikanlılar olurdu. bar ortamında hemen kanka olan tipler vardır "barmen kardeşime bende soğuk kan sek olsun delikanlı hesabı, benim adisyona yazarsın " gibi cümleler duyardık.
kan büyüğün sofra küçüğün...
kana ekmek doğramak deyimi gerçeğe dönüşürdü..
buzlu içerlerdi.
bu olay olmazsa türkten de vampir olmaz:
http://yaz.bilgicik.com/b...de_koma_ogul-t7616.0.html
kan emildikten sonra ''iyi kan çıktı vallaha mübarekten'' diye muhabbet yapılırdı.
dünyanın en pahalı kanı türkiye'de satılırdı.
türk bayrağının nasıl oluştuğu tartışılırdı.
akepe hükümeti bütün vergileri kana dayardı.

kesinlikle, kaçağı, sarması, bitlis işi vs gibi yan ürünleri piyasaya çıkardı.
"kan dediğin nedir gülüm ben senin için vampir olmayı göze almışım..!!" statuları facebookta paylaşışırdı.
- kamillll, akşam eve gelirken 2 kilo da kan al gözü körolasıca herif.
Kürtler özerklik isterlerdi.
milletvekillerin dokunulmazlığı tartışılmazdı.
kan haram olurdu.
paylaşamama ve kıskançlık krizleriyle örülü olaylar silsilesidir.
kadınlar sevgililerine neden o kadının boynunu emdin diye trip atarken, erkekler de elalemin adamını emmeye utanmıyor musun tarzı tepkiler verir. kansızlıktan gebeririz millet olarak. hayat cehenneme döner. türkler vampir olmasın efendim.