bugün

Paralarını bozdurmaları sonucu her şeyi en ucuz fiyata alıyorlar.Türkiye'de en iyi şartlarda tatil yapıyorlar.Olan da biz gariban Türk vatandaşlarına oluyor.

Böyle devam ederse tamamen onlara hizmet edeceğiz,onlar da bize "çalış Turko!Çalış!!!" diye emirler yağdıracak.
Alsancak limana, geçen gün turist gemisi gelmişti. Italyan çifti aldım, çeşme ılıca'ya götürdüm. iki saat yüzdüler, konak'a bıraktım. ödedikleri ücret 90 euro, bizim paramizla 1620 tl. Şimdi soruyorum, kaçımız iki saat yüzmek için 1620 tl öder?. Ama euro kazanıp tl harciyor olsaydık, o kıytırık italyanlar gibi, biz de öder geçerdik.
Daha kötüsü de paranın kokusunu alan esnaftan dolayı bu hiçbir zaman değişmeyecek artık. Yani biraz da bizim millet alabilsin falan diye fiyatlarda indirim falan olmayacak. Tam tersi Nasıl olsa yabancılar alıyor diye fiyatlar sürekli artacak.

Almanya'da yaşayan kuzenim almanya'da bir şeyin fiyatı arttığı zaman kimse almıyor sonra da düşürmek zorunda kalıyorlar demişti. Bizi öyle bi alıştırdılar ki bi şeyin fiyatı artınca daha da artcakmış deniliyor ve millet saldırıyor. Böyle olunca da sürekli fiyat artırılıyor. Malız biz mal mal. Araba fiyatları bile arttığında herkes arabalara saldırdı aq salaklığa bak.