bugün

Türkiyede eğitim veren üniversitelerdir. Bölüme göre de değişebilir.
Not: hayır formatı biliyorum, liseli kardeşlerimiz google yazdıklarında bunu bizim de sözlüğümüzden faydalansınlar.
Kesinlikle ytu değildir. Sevgili kardeşlerim, seneye tercih yapmadan yorumlara bakacak yegane biricikler dışı sizi içi bizi yakar. Adı vardır. Tamam bazı hocaları çok kalitelidir ama öğrenci somurmenin karşılığıdır ytu. Devlet unisidir ama yemekhane haricinde size özel diye de yutturulabilir dedirtir. Mangal alanları mevcuttur. Beleş bisikletler de vardır belli saatlerde. Ancak okulun yüzölçümü bilmem kaç m2 olduğu için paralı ringler aracılığıyla ulaşım sağlanılır. Her yıl fiyat artar. Şu an 30 krş. Azmış demeyin. Bunu yıllık hesaplayın. C.bağdan biniyorsanız da 75 krş. Kafelerimiz vardır. Sanırsın ki Hilton'da tatlı yiyorsun. -yıldız park - hocalarımız vardır mesela. Dünya çapında ünlü ama arkasına donup "do you understand? Okheeeey! demekten başka iş yapmayan. Paranız varsa gelin. Yoksa bir duşunun derim.
ODTÜ'dür.
kesinlikle ve kesinlikle kastamonu üniversitesi değildir.
bir ümit okulumu görürüm de az egom gelir diyen heeeç gusra bahmasın.
Bu soruya kesin bir cevap verilmesi olanaksızdır.Çünkü her insanın gittiği üniversiteyi yorumlama şekli farklıdır, mesela birine göre ytu çok güzeldir ötekine göre çok kötüdür.Bence üniversite değil de bölüm seçin yani gelecekte kpss den 90 alıp atanabileceğiniz bir bölüm değil de kendinizi geliştirip zorlanmadan işe girebileceğiniz bir bölüm seçin.O yüzden ilk yıl ygs-lys sürecinde düşük alsanız bile çalışamam diyip bırakmayın tekrardan çalışın.
sakarya üniversitesi de kesinlikle değildir..
batman üniversitesidir. inanmayan baksın forges dergisi 328. seçmiş. sebebi de molotof üzerine yaptığı çalışmalar.
istanbul üniversitesi olabilir. neden mi ? çünkü ben gidicem.
bozok üniversitesi.
Alanına göre değişen üniversitedir.
Osmangazi ünv tabiki. Sağolsunlar büte kalanlara mevlüt okutup, pilavlı mezuniyet yapıyoruz.
Koç ve boğaziçi kapışır. Tabi bölüme göre de farklılık gösterebilir bu durum.
muş alparslan üniversitesi. *
bana göre galatasaray üniversitesidir. bütün sevdiğim insanlar oradan çıkma.
iibf boğaziçi
Mühendislikte Odtü
Tıp Fakültesi Hacettepe
Hukuk Fakültesi Galatasaray .
Koç üniversitesi.
Üniversite bölümlerine göre sıralama değişir.
Dpü değildir. Biliyorum.
sakarya üniversitesi amk. dağılın şimdi.
burda da farklı bir durum var tabi mühendislikte mi ?, tıpta mı ?,sosyal bilimlerde mi ?, hukuta mı ?
dünyaca ünlü bir araştırma sitesine göre mezunların is durumu ve başarısı ile birinci orta doğu teknik üniversitesidir.

2- istanbul üniversitesi
3- hacettepe üniversitesi.

edit: ne eksiliyorsun sanki ben hazırladım.
-odtü
-hacettepe
-itü
-boğaziçi.
listeye girmek gibi bir derdi olmayan; sıradan ve kökü taaa osmanlıya dayanan devlet üniversitesidir.
(bkz: istanbul üniversitesi)
istanbul, boğaziçi.
(bkz: nişantaşı üniversitesi)

Hangi biriniz %75 burs veriyor diye sorarım size. hanginiz ha?