bugün

Avea dır. Annem le babamınki avea ve evde konuşurken camın dibinde duruyorlar. Bazen koltuğun tepesine çıkıyolar falan. insana eziyet ya.
(kullandigim icin biliyorum) malesef aveadir. mega mega baytlı ciga ciga baytlı paketleri vardir ama malesef cogu yerde cekmez. tarifelerin kıralı ondadir ama bir ise yaramaz.
turkcell. sürekli kampanya mesajları, çekmeme sorunları daha saymakla bitmeyecektir sorunları.
aveadır. nokta.
turkcell, avea, vodafone bu üç operatörün de baz istasyonu bakım çözüm ortalarında çalışmış biriyim. rahatlıkla söyleyebilirim ki turkcell en iyisidir, en ezik olan ise avea. ( sinyal seviyesi ve mobil veri hızı bakımından). tabi bu fiyatlara yansıyor.*
Turkcell dir. Turkcell e geçmek için bir bayiye gittim. Yüzlerce tarife içinden tam birini seçtim ki görevli, 'o tarifeye geçemeyebilirsiniz' dedi. O ne demek dedim netten kampanya detaylarını gösterdim. Herşey tamam işte neden geçemiyorum dedim. 'Kampanyanın size çıkıp çıkmayacağı belli olmaz. Önce turkcell e geçeceksin, kimlik bilgilerini sisteme verip sana uygun kampanyaları görüp seçeceğiz' dedi. Ben neden istediğim kampanyayı secemiyorum dediğimde, 'her bir kişinin kullanımına göre kampanya çıkıyor. Mesela 60 yaşındaki adama 4 gb internet gerekmez. Ona böyle bir kampanya çıkmaz' dedi. Size ne kardeşim isteyen istediği tarifeli alır deyip çıktım.

Ayrıca bizim köyde turkcell çekmez iken avea coşuyordu.