humeyni'nin devrimi iran halkına ne yaşattıysa, rte'nin "yeni türkiye" dediği, islam cumhuriyeti de türk halkına aynı şeyi yaşatacaktır. o zor günlerdir işte o günler...

alkol yasaklanmaya başladı zaten. kızlı erkekli evler muhabbeti çıktı ortaya, evlere baskın yapılıyor. okulların neredeyse hepsi imam hatip oldu. e bunun devamı gelmeyecek mi sizce? yakında diz üstü etek giymek yasak olur, sonra tesettür, ardından çarşaf zorunluluğu gelir. humeyni bir anda yaptı. bizim lider biliyor türk halkına yavaş yavaş yedireceksin bunları. önce kürtajı, alkolü sindirsin. ardından daya şeriatı.

"şeriat gelsiiiiiin!" diyenlerin bile isteyeceğini düşünmüyorum yeni düzeni...

hayatıma, inanmama özgürlüğüme karışıyorlar. açık açık haklarımı elimden alıyorlar. ve sizin haklarınızı da...
Tipik bir ulusalcı beyanıdır.aslı yoktur.
Yok öyle bir gun. Kimse benim carsafima, nevresimime karışamaz. Alez üstünde yatıyorum ben. Evet.
Yatağa işemenin büyük suç sayılacağı günlerdir.
inşallah, allahın izniyle olması gerekendir. sayın recep tayyip erdoğan sayesinde türkiye özlemini çektiği günlere bir bir kavuşmaktadır.
Dişi sağlam olan malı götürür. Kabuklu yemişi her babayiğit yiyemez.
gerilim heyecan ve şans. düşünsene mk ne çıkarsa şansına cenabet gezmeyin o günlerde.
arkadaşlar şu alkol konusuna bir açıklık getirelim kanada da bile saat 11 den sonra yasak var barlarda gece 2-3 e kadar yasak var yani ilk defa iyi bişey yaptılar
ülkenin yönetim seklini değişteremezler hiç bir ülkenin o kadar gücü yok
edit:ccc.
gerçek müslümanlar için hoş günlerdir. şeriat diyince hala iran anlayan var bu ülkede yazık. evet irtica olacak şeriat gelecek ve o gün gerçek özgürlüğe kavuşacağız. müslüman olupta şeriat istemeyen varsa gerçekten cahildir. net. bu durumda gevşek kağıt üstündeki müslümanlara dert oldu.
pozitif bakın ve çarşaf ticareti yapın. düşün zorunluluk olsa bir köşede bile satsan günde en az 100 tane o da en kötü satarsın. zaten fiyatını yüksek tutsan, adet 20tl olsa dandik kumaş 2000tl eder. ipek kumaş 100tl olsa 10.000 yapar. inanılmaz rakamlar. banane memleketin halinden zaten şu an 31 yaşındayım. 40 yaşımda bu olay olsa. 65 gibi ölürüm.
ulusalcı kabusudur. onlar bile anca rüyasında görür.

neyin kafasındasınız merak ediyorum
ulusalcı kabusudur. onlar bile anca rüyasında görür.

neyin kafasındasınız merak ediyorum
(bkz: kemalist kompleksi)
bu memlekete her bok gelir şeriat gelmez.

gerçi halk olarak giderek gerzekleşiyoruz ama yine de olmaz. şeriat gelmesine en yobazı bile itiraz eder. en sıkı seküler olur. nerden bulacaklar böyle özgür dünyayı...
Güldüğüm durumdur.adam özgürlükleri alınmadan tribe girip özgürlüğümü elimdennn alıyolağğ diyor.Alışkanlık tabii.yahu size ne anlatıyorlar ne yedirip ne içiriyorlar da siz böyle kafalarda yaşıyorsunuz hayatı?
Ben erkeğim, giymem.
inşallah yakındadır.