bugün

Kişisel olarak yorumlarınızı beklediğim konular şunlardır ;
-ekonomik yönden
-ahlaki yönden
- toplumsal ve adaletsel açıdan
-basın açısından
- siyasal açıdan
-piyasa açısından

Türkiye güçlü ve kalkınmaya başlayan , toplumsal olarak reformlaşmaya ve ekonomik olarak üretim yönü ile üremeye başlayan bir ülke olmak için ne yapmalı ? Şu an içinde olduğumuz krizden ve yukarıda bahsettiğim sorunlardan kurtulmak için neler yapmalı ?
Çiftçilik çok zor bir meslek. insanlar teşvik edilmeli ve ekonomik olarak desteklenmeli.

Köy-kentler kurulmalı. Bir köy düşünün ki köylünün ihtiyaç duyabileceği her şey olsun içinde. Insanlar o zaman neden köylerinden şehirlere taşınmak istesinler ki?

Eğitimin kalitesi artırılmalı ve eğitim seviyesi yüksek kişilerin maaşları çok yüksek olmalı. Bu insanların ülkelerine olan bağlılığını yükseltir.

Yolsuzluk engellenmeli, ağır cezalar getirilmeli ve tüm mekanizmalar denetlenmeli.

Şimdi herkesin sürekli söylediği o konuya gelelim ; kesinlikle üretim! Üretim! Üretim!
Türkiye kalkınmaz çünkü o zihniyet yok. Herkes üçkağıt derdinde. Çık trafiğe bak herkes akıllı bir sen enayisin.
türkiye kalkınıyor.
siyasi prangaları kaldırmalı ilk başta.

chpkk ve hdpkl kapatılmalı
laiklik anayasadan kaldırılmalı
kemalizm örgütü yasaklanmalı.
şeriat ilan edilmeli.
kuran anayasa olmalı.
pamuk eller cebe pardon vergiye, zamma.
zafer partisinin siyaseti takip edilmeli. ümit Özdağ bunun için yapılacak şeyleri tek tek anlatıyor.
Türkiye kalkınır hatta bir sene içerisinde akpnin ilk yıllarda yabancı kamuoyuna sağladığı güvenoyu gibi bir durum yeni seçimlerden sonra sağlanır akabinde ekonomi olarak iyileşme muhakkak başlar bu hususun ardından iki mühim konu var birincisi mülteci sorunu ikincisi Türkiye’deki siyasi kültürün bir şekilde sığ süregelmiş olması ilkini Zafer partisi çözeceğini iddia ediyor ikincisinin yoluysa sanıyorum eğitimden geçiyor.