bugün

bu söz sonrasında twitter San Francisco genel merkezindeki tüm çalışanların orgazm olduğu bildirilmiştir.

http://www.youtube.com/watch?v=4zIoElk3r2c
siber savaş başlatmıştır ve artık türkiye çok güçlü bir ülke olmuştur(!).
akitter fenomeninin köşe yazısı. başbakanı yalayacağım derken sıçmış sıvamıştır.
bazı noktalarına katıldığım yazı. siz de hemen toptan vurmayın adama amk. bi insanın bazı fikirlerini sevip bazılarına katılmamak da var. bu da alternatif.
kırk yıllık dondurmacıyım böyle yalayan görmedim.
Ülkeye bak kimlerle sidik yarıştırıyor.
Sonra niye gelişemiyoruz? Nasıl gelişelim amk. Ufku youtube twitter olan ülke nasıl gelişsin.
Millet neredeyse marsta mangal yapacak biz hala neyle uğraşıyoruz.
o kadar yazıyı bunun için yazıyorsa bu herif kesin kırık.
(bkz: dostum makale demişsin ama link habervaktim)
"acayip" komik bir köşe yazısı. iki tane "tuşa" basmaktan "haber"i olmayan tiplerin "gazeteci" ayağına yatması sonucu işte "bunlar" hep. "tırnak işareti" mi? yazıya "şöyle bir" bakın anlayacaksınız. "ehe".
(bkz: görüldü)
Ulkelerle yarisamayan gariban sitelerle ve site yoneten adamlar sirketlerle ugrasan ezik basbakan hareketi.. suriyeye giriyordun noldu anam..? Israile meydan okuyodun o noldu? He twitter facebook kapanirsa ulke çin olucakmis.. ne çini lan burdan olsa olsa leblebi cumhuriyeti olur.
yazının en eğlenceli kısmı;

--spoiler--
hırsızın hiç mi suçu yok?
--spoiler--
beyinsizler tarafindan yonetildigimizin resmi. bunu hak ettik demek ki.
avrupa ve amerika basını türkiye'nin değil fakat erdoğan'ın yaptırım gücünün ne olduğunu çok iyi görmüştür.

işte! bugün'ün the washington post, the wall street journal, the guardian ve the australian gazetelerinden tayyipli karikatürler.

görsel
görsel
görsel
görsel
interneti komple yasaklayın da bütün dünya görsün gücünüzü.