bugün

sinop yazanlar var, sağlıktan başlayıp bir çok ihtiyaç için samsun'a geçiyoruz. sinop nasıl yaşanabilir bir yer olabilir? veterinerleri bile sonunda mavi ekran verip evcil hayvanınızı samsun'a götürün diyor. bir market ihtiyacı kaldı samsun'dan almadığımız.
Ege Akdeniz yazanlar görüyorum zaten sıcak oralar küresel ısınma biraz daha artarsa çöl olacak oraları artık deveye binersiniz.
Hayata başladığım Muğla ve ilk okul 4ten beri yaşadığım izmir açık ara en yaşanılır yerlerdir. Her yönden.
Bence türkiye'nin en güzel ve refah seviyesi en yüksek ili sivas'tır. Köyleri medenidir şehirden uzak durun ama.
ılgıt ılgıt bok kokusunu gelen izmir hariç hemen hemen her yerdir..
(bkz: hakkari)
izmir gelsin.
izmir, aydın, antalya, muğla vs. kısaca chp belediyelerinin yönettiği iller. refah seviyesi, eğitim ve kültür seviyesi yüksek iller.
izmir, Eskişehir, Muğla,Aydın, Hatay..
Sivastır kesin net. Sivaslılar bu güzide şehire kendilerini layık görmedikleri için, çekip gittiler. Geride anıları ve bir kaç kangal enikleri kaldı.
Yazayimda gelin bok edin dimi çakallaar.
Bursa, Bursa, Bursa...
Cevabı kesinlikle izmir olan soru.
Çanakkale.

Balıkesir.

izmir.

Aydın.

Muğla.

Antalya.

Bursa.

Yalova.

Sinop.

Trabzon.

Tekirdağ.
edirne. uzun zaman sonra bugün gittim daha bir güzelleşmiş daha bir sakinleşmiş. bir daha ki sefere daha fazla vaktim olacak ve daha fazla yerini gezerim umarım.
Tekirdağ.
bence kırşehir. sessiz sakin oh kebap.
Adanadır Adanaa.
Yazmayın ki yobaz itler gelmesin

Gelmeyin ulan itoğlu itler.
Şüphesiz ki izmir. Hem o kordonu Harika,Büyükşehir olmasına rağmen ulaşım çok problem olmuyor. 90 dakikası var bir kere.
Kesinlikle Çanakkale.
Arkadaş, her gittiğimde huzur buluyorum resmen. Canım çanakkale.
eskişehir tabiki.
chp'nin iktidar olduğu bütün iller.

mugla: %48 chp %28 akp
izmir: %46 chp %31 akp
aydın: %40 chp %33 akp
edirne: %57 chp %27 akp

bide akp'ye bakalım

yozgat: %64 akp %7 chp
afyon: %63 akp %13 chp
rize: %75 akp %12 chp
kayseri: %65 akp %12 chp

kaymak: http://secim.haberler.com.../kayseri-secim-sonuclari/

(bkz: sad but true)
Bartın ve Bilecik. Haritada zor bulur ÇOĞU insan. sessiz ve sakin mis.
Çanakkale kesinlikle. Büyük şehirlerin stresli yaşamından uzak. Küçük şehir olmasına rağmen imkanlar açısından büyük şehiri aratmayan, nüfus yoğunluğunun çok olmadığı tam bir öğrenci kenti.