siktirgit surdan allah aşkına sınırda kürdistan kuruluyor fetö pkk gibi terör örgütleri ülkene saldırıyor sen gelip boktan eğitim sistemine elmastan değerli diyorsun...
sayın ismet yılmaz bakanımızın yaptığı komik açıklamadır.
Tamam kendi eğitim sistemimizi yerden yere vurmayalım ayıptır da şimdi sayın yılmaz sizin elmastan daha değerli dediğiniz şey bir sistem değil daha çok mevsim gibi sürekli değişiyor. Ha tamam değişikliğe de karşı değiliz ama elmastan daha değerli diyerek b*k kokusunu bastıramassınız.
avizelerdeki şu elmaslar yok mu onu kastediyor sanırım. küçükken yolda bulup eve getirirdik. hehh işte onlar.
(bkz: başkası yerine utanmak)
(bkz: yazık lan kimin çocuğuysa)
Elmas dediyse kaşıkçı elması olacak hali yok ya. Zirkon olmasın sakın o. Bilirsiniz ki zirkon, labaratuar ortamında geliştirilmiş sentetik elmastır. Üstelik Bu zirkon elmas metal sanayinde çok keskin olma özelliğiyle epey rağbet görmektedir. Ee normal herşeyimiz çin malı çakma olunca elmasımızda zirkon olmalıdır. Yani türkçesi, Zirkon elmas bir eğitim sistemimiz vardır. Tamamen kopyala yapıştır üzerine kuruludur. Hele bazı Doçentlerin bitirme tezleri bile aşırmasyondur.

Sayın bakanımın kastettiği elmas, olsa olsa bu olabilir. Zatı muhterem, yemin etse başı ağrımaz.
görsel
eskiden ben de inanmıyordum ama nevşehir merkez recep tayyip erdoğan fen ve sosyal bilimler proje anadolu imam hatip lisesini görünce şuna kanaat getirdim, akp bu işi gerçekten biliyor ve işinin hakkını veriyor.
biz başka ülkede yaşıyoruz heralde.

(bkz: ağam eylenir benle)
bi dakika beyler deli konuşuyor, konuş deli.
en azından (bilmeden de olsa) espri yapabiliyorlar. espri yaptıklarının farkında bile olmamaları ise ayrı bir eğlencelik katıyor ortama.
eğitimi yer atı zenginliği ile kıyaslayan kafanın yönettiği eğitim sisteminden anca makarna kömür bağımlısı koyun çıkar dedirten açıklamadır.