bugün

(bkz: sahibiyiz böldürmeyiz)
(bkz: sor bakalım kim hibe etmiş)
türkiyenin sahibi türklerdir, türkün dedesi savaşıp toprağına sahip çıkmıştır..

aptalca baslıkları çürütmekte biz türklerin işidir..

kemalist veya değil...

türk üm, türk...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
yahu şu kemalistler gece yarısından sonra bu espri yeteneğini neden açığa çıkarırlar hiç anlamam.
sahip dedigin nedir? sahip olunan nedir? kemalizm içine bir sömürü terimimi sığdırılıyor? ya da zaten var arada hatırlanıyor mu?
6 yaşında bir anaokulu öğrencisi masumluğuyla sevin atayı da zararsız olun. öyle ki yediniz bitirdiniz bir kurumu yükseltirken diğer kurumu alçaltarak... ab sömürücülerinin başkentlerinde dernekler açarak temsil edilen bir grup nasıl olur da benim tam bağımsızlık isteyen ülkemin sahibi olur.
bu ülkenin asıl sahibi, bizim bizim bizim diye naralar atmayan hala sizin gibilere tahammül eden yurdum insanıdır. ülkücüsü,fetocusu,kemalisti,komünisti hepsi bir yandan... bu ülke bizim... ne olur çekin topraklarımdan ellerinizi, bu ülke benim doğacak çocuklarımın. lütfen.
(bkz: arkadaşa katılıyorum)
güldüğüm bir varsayımdır. ilk önce kim kemalist kim değil. ulan 100 yıl önceki olayları aynen savunmak kemalistlik mi oluyor. türban karşıtlığı kemalistlik mi oluyor. islamiyete öcü gözüyle bakmak kemalistlik mi oluyor. off off kemalist diye kendine bir sıfat yakıştırmış geçinip giden komik insan topluluğu. bir kere sürü psikolojisi var. at gözlüğüyle olaylara bakma var. yanlış, doğru diyebilecek bir ideoloji var. kısacası bu ülkenin sahibi, türkiye yi vatanı olarak gören herkestir.
(bkz: o zaman kaçalım)*
entry ve nick uyumunu akla getirir. tam bu düzeyde bir tespit.
egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. m.kemal atatürk.
hali ile türkiyenin sahibide millettir.
sağcısı, solcusu, dindarı, dinsizi, laiki, kürdü, türkü... bunlarda milleti oluşturur.
Çanakkale'de, sakarya'da ve nihayetinde kurtuluş savaşında bulunanlar kemalist ise doğru bir önermedir. Lakin bu densiz kemalistlere Gazi Mustafa Kemal Atatürk ayarı cumhuriyet'in ilanıyla vermiştir fakat farkında değillerdir.

Türkiye halkına Türk Milleti denir. kemalistlerin içindeki moron'lar ve kenya'lılar buna dahil değildir.
Türkiye'yi içinden çıkılmaz açmazlara ve kronik sorunlara gark eden karabasan söylemdir. Gerçekten kendilerini bu ülkenin sahibi zanneden ve bu yüzden yıllarca arpalık gibi kulanan kemalistler vardır ve işin kötü yanı bu duruma öyle innamışlardır ki kendilerini bu kötü alışkanlıktan vaz geçirmek oldukça güç olmaktadır.