bugün

Laikliğin kaldırılıp şeriatın getirilmesi ihtimalinden oldukça azdır efendim.
Ülkenin bulunduğu şu durumda çokça gündeme gelen bir söylem fakat altı boştur.

Eğitimsiz, kolaylıkla manipüle edilebilen tiplerle hele ki ortadoğu’da Sosyalist bir devrim gerçekleşmez.

Bu ülkede, mevcut iktidar kıdem tazminatına bile göz dikmişken ne emperyalizme karşı birlik? Her gün zam üstüne zam yapıp, devlet bütçesinden kendi yandaşına teşvik, vergi affı dağıtırken ne emperyalizme karşı birlik?

Biz ikinci Enternasyonal'in şovenizme ve milliyetçiliğe bulaşmış aptalları mıyız ki sizin peşinize takılacağız Aydınlıkçı hainler gibi işçi sınıfının belinde sopa kırılırken. Bu halk fakir, bu ülke emperyalizme karşı sizin yağmacılığınız yüzünden zayıf.
0.1 ihtimal bile anca veririm buna. En büyük Türk düşmanı olan rusya'nın önemli hedeflerinden biridir Türk devletlerinde sosyalizmi yaymak. Bu halk bu kadar da salak değildir herhalde.
Yok o kadar da olamaz. Di mi ?
Umut, Hayalimiz ama olmaz halk desteği sağlanamaz.
Çok zor ihtimal. Faşizan bi radikalleşmeye doğru gidiyoruz.
Cumhuriyeti bile kaldıramayan bi ülkede , sosyalist devrim hayal.
Umarım, torunlarımız bu hayali gerçekleştirir.
amerika ve suudi arabistan'da olur burada olmaz o derece düşük.
bunu yapmaları için, önce atatürk'e karşı gelmeleri gerekiyor.bu yüzden imkansızdır.
Zero.
Amerika da olur burda olmaz amk.
Türkiye...

Sosyalizm...

Devrim...

Bu üç sözcüğün, çok iyimser bir yazar tarafından yan yana getirilme olasılığı bile harika bir düştür.

Sosyalizm sözcüğünü yazımdan çıkararak, Türkiye ve devrim sözcükleri için iki kelam edeyim:

Bu topraklarda isyan geleneği yoktur, geç devrimi.
bu kadar beyinsiz varken ihtimal dahilinde bile değildir.
çok yakınlaşmış ihtimal. hemde çok. çıkan iç savaş sonrası hemen sosyalistlerin hakimiyeti ile sonuçlanacaktır bu durum.

aynen burjuva rusyasının devrilmesi gibi geliyor. süreç aynı.
Matematiği zorlar.
ben yaşadığım sürece, sıfır. Gerekirse Amerika'dan Tony Montana'yı getiririm.
O zaman ne yapacaksınız bakalım.
Eksi sozlukte bu oran yukselir.yanlıs sözlükte takılıyorsunuz be yoldaslar.ihtimale gelecek olursak ülkede büyük bir kaos olmalı tıpkı lenin'in dedigi gibi terör ve kaos sosyalist devrimin gerceklesebilmesi icin olmazsa olmazdır.
jack daniels tek buzla mı yoksa çift buzla mı daha iyi gider.
yok, ben ateist devrim bekliyorum.
yok. bir ihtimali asla ve kat'a yok. kısaca (bkz: yok)
imkansızdır bana göre .
milyonda bir...
müslümanlığı din olarak kabul etmiş ülkelerde imkansız olduğundan yoktur.
Abd nin sosyalizme geçişinden sonra olacaktır.
Geri zekalı sosyalistler ancak dhkp c nin mezhepci ve k*rt lerin faşizan oluşumlarından sıyrılmalarıyla mümkün olabilecek hede.
yüzde 1 bile değildir.
böyle bir devrim yakın zaman için söz konusu değildir. ancak her devlet sosyalist devrimi tadacak ayrıca düzgün uygulanırsa en refah dönemini yaşayacaktır.
sesli güldüm
güncel Önemli Başlıklar