ülkücü mü demokrat mı sorusuyla karşılaşır kişilik. o kadar zıttır yani.
(bkz: nasyonal sosyalist)
Rakı sofrasında hardcore punk dinlemek gibidir. "Ne yapıyorum lan ben!" ünlemiyle son bulur.
Ülkemizin iktidarının Bu gaflet dalalet içerisindeki politikalrına karşı ortalıkda gözükmeyen deliklerine sığınmış.Başlarını çıkarmayan zaten geçmişdede Örnek 50....80 arası dönemde devlet desteğiyle politika ve eylemler yapan milliyetçi geçinen kesimin yapması gerekenleri günümüzde sosyal demokratlar yapmak zorunda kalmıştır.Çünkü bir şekilde bir şeyler yapılmalı.Ülke karış karış adım adım satılırken .Tüm kurum ve kuruluşları özelleştirme adı altında yahudi cemaatlerine satılırken bu ülkenin vatan sever kemanist sosyal demokratları boş duramaz.Çünkü onların mesebi milliyetçi geçinen hazırcı götürücü kesim kadar geniş değildir.Yani tamamiyle vicdani bir olaydır.
murat karayalçın dır. üniversite yıllarında ülkücü, sonra sosyal demokrat, daha sonra pkk destekcisi en conunda asıl yuvası chp, aslında hep chp li idi yani ittihat terakkideydi, degil mi ki o gezdigi kolların hepsi ittihat terakkinin gizli kolları, ahanda bu öyledir.