bugün

entry'ler (112)

sevgili adayına penis boyunu soran kız

yarak hastasıdır.

kız sevgilinin bakireyim diyememesi

"saane yarram" dese yeridir.

16 ocak 2014 fenerbahçe hannover 96 maçı

Maç 20:00'da başlayacak.
D smartt yayınlayacak.

call of duty black ops

crackini bi türlü yapmayı beceremediğim oyun.

hoşlanılan kişiyle sadece telefonda mesajlaşmak

yazmak söylemekten daha kolaydır. ancak hiçbir zaman konuşmak kadar etkili ve samimi değildir.
kolaya kaçmak.

bora duran insan

bugünlerde bağımlısı olduğum parça. şiddetle tavsiye edilir.

azalıyor insan
tükeniyor insan
http://www.youtube.com/watch?v=Wv0MQfcOyH4

yumurta topuk sivri burun

annesine küfür ettirmekten haz alan yazar. annenin suçu yok ellerinden öperim.

kadınlar ne ister

adamına adam olmak yetiyor.

öpüşen çift görünce gülümsemek

2023 ün Türkiye'sin de öpüşen çift görünce asmak kesmek felan olur o.

bir erkeği sahiplenmeye çalışmadan sevmek

Seviyorsan onu kendine ait hissetmişsindir. bir kadını da sahiplenmeden sevemezsin. sevgi ait olmaktır.

gecenin sözü

Birgün ölecek olan benim, bırakında hayatımı istediğim gibi yaşayım.

dik dur eğilme bu millet seninle

"meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee" dir.dayanın eksiye.

bakara 282 yaktın canımı

-kadın tehdit edilebilir bir değil iki olsun.(o zaman 3 4 5 olsun ya da kadınlar tehdit edilebilir zarar görebilirse kadın şahit tutmayın bu durumlarda denilebilirdi sebep buysa.sanki erkeği tehdit edemezler o da ayrı)

-kadınlar duygusaldır.("bizim bakkal efendi fırıncıya ne borç geçirmiş ya ama geçen gün bana veresiye yazdıydı sktir et fırıncıyı bakkaldan yana şahitlik yaparım" mı diyecek ?)

-erkeklerin hafızası kuvvetli.(kandırmayın kendinizi öyle bir dünya yok saçmanın seçmesi)

bakara 282 yaktın canımı

Erkekler kadınlara yönetici kılındı ne demek ? erkekle kadının tek farkı biyolojik yapısıdır. erkekle kadının zekasının farklı çalıştığına dair bilimsel çalışma demişsiniz. nerede o bilimsel çalışma? kadının duygusal olması tamamen toplumsal yaşantılardan kaynaklıdır. şahsım adına ben birçok bayandan daha duygusal olduğumu düşünüyorum. burada bir konu üzerinde karar verebilecek yorum yapabilecek kapasiteye sahip 1 erkek neden 2 kadın ediyor biri diğerine hatırlatsın diye mi gerçekten ya erkek unutursa o ne olacak?

bakara 282 yaktın canımı

ey iman edenler! belli bir süre için birbirinize borçlandığınız zaman bunu yazın. aranızda bir yazıcı adaletle yazsın. yazıcı, allah’ın kendisine öğrettiği şekilde yazmaktan kaçınmasın, (her şeyi olduğu gibi dosdoğru) yazsın. üzerinde hak olan (borçlu) da yazdırsın ve rabbi olan allah’tan korkup sakınsın da borçtan hiçbir şeyi eksik etmesin (hepsini tam yazdırsın). eğer borçlu, aklı ermeyen, veya zayıf bir kimse ise, ya da yazdıramıyorsa, velisi adaletle yazdırsın. (bu işleme) şahitliklerine güvendiğiniz iki erkeği; eğer iki erkek olmazsa, bir erkek ve iki kadını şahit tutun. bu, onlardan biri unutacak olursa, diğerinin ona hatırlatması içindir. şahitler çağırıldıkları zaman (gelmekten) kaçınmasınlar. az olsun, çok olsun, borcu süresine kadar yazmaktan usanmayın. bu, allah katında adalete daha uygun, şahitlik için daha sağlam, şüpheye düşmemeniz için daha elverişlidir. yalnız, aranızda hemen alıp verdiğiniz peşin ticaret olursa, onu yazmamanızdan ötürü üzerinize bir günah yoktur. alışveriş yaptığınız zaman da şahit tutun. yazana da, şahide de bir zarar verilmesin. eğer aksini yaparsanız, bu sizin için günahkârca bir davranış olur. allah’a karşı gelmekten sakının. allah, size öğretiyor. allah, her şeyi hakkıyla bilendir.

inancımı yitirmek üzereyim adaletin nasıl sağlanacağı anlatılıyor. fakat şu cümleye dikkat edin "şahitliklerine güvendiğiniz iki erkeği; eğer iki erkek olmazsa, bir erkek ve iki kadını şahit tutun.bu, onlardan biri unutacak olursa, diğerinin ona hatırlatması içindir" bunun bir açıklaması var mı arkadaşlar bu nasıl bir saçmalıktır ?

erdoğan ı sakarya da yüzbin kişinin karşılaması

Gezi olaylarından sonra "milli iradeye saygı" mitingi yapılmıştı hani ankarada gözdağı vermek için. o mitinge toplanan insanlar ben durakta 1 saat otobüs beklerken ara sokaklara kadar girilip kapı kapı evlerinin önünden belediye otobüsleriyle toplanılmıştı, birçoğuna para verilmişti ya hani. hani götünün kılıyız diyen dahi olmuştu. işte o yüzbinler sanırım yine. Merak etmeyin olum ya biz zaten biliyoruz ne kadar çok göt kılı olduğunu yüzbin nedir ki.

erkeğin yalanını fark edip belli etmeyen kadın

seven yada ilişkisinin bitmemesini isteyen kadından ziyade devamının çorap söküğü gibi gelmesini bekliyordur o.

günün iddaa kuponu 27 aralık 2013

Gençler birliği beşiktaş kg var 1,60
kasımpaşa akhisar bld h1 2,05
kortrıjk standart lıege iy 0 2,00
500.000 pound attım çayı demliyorum.

sabah 9 da ders olması

hayattan bezdim resmen.

j harfi ile başlayan isime akrostiş yazmak

jüpiterden çıktımda halilim
aman başım selamet
le.