bugün

insanların götleriyle kahkaha atmasını sağlayacak olan tespit. engin baytar ve burak yılmaz gibi top tepicilere sahip, bi hafta önce baroni eliyle avantaj sağladı kendine diye ağlayıp aynı şekilde umut golü atınca götünü yırtan bu kukumavlara gülmeyelim de ne yapalım. hadi kumda oyna sen evladım. evet.
nahoştur. evet.
bir bakıma ben adam öldürürsem suç beni yakalayamayan polistedir demeye getirenlerin yaptığı önerme.

herkes kendini yere atıyomuş, kim bu herkes acaba? sadece gs nin maçlarını izleyince tabi herkes kendini yere atıyor zannediyor insanlar.

edit: başlık sahibi çocukmuş yaa ulan bizde burda laf anlatmaya çalışıyoruz neyse yapcak bişey yok.
başarısızlığın dışa vurmasıdır. burak yılmaz kendini attı diyenler hilbertin yaptığı penaltıyı es geçiyolar. fanatizminizi sikeyim sizin.
(bkz: fbjk)
tarihte fenerbahçe ve beşiktaş'ın galatasaray şampiyon olmasın diye birbirine yattıkları maç var. futbol ve basketbol maçları.

http://gss.gs/1046824
(bkz: meyve veren ağaç taşlanır)
haram penaltı yemelerinden dolayı acımadır.
bu galatasarylılar ın şu sikimdirik akıllarınca yaptığı yorumlara hasta oluyorum.. ulan alex atar kendini, şerefsiz olur.. burak atar, her futbolcu yapar öyle şeylerii.. emre saldırır sağa sola.. dur.. önce emre galatasarayda saldırır sağa sola.. ama gidene kadar hepsi çok sever.. gittikten sonra saldırır, emre bok yemiş olur.. engin baytar mıdır ne zıkkımsa, ulan adamın nesini koruyolar anlamadım.. hayır bu takımda topçulara vefa da yok.. bi sikim yok.. gaz var sadece.. kaçarsa gazı, bağırmaya başlıcaksınız yine.. tekrar, şampiyon olmasak da olsak da şike konusunda türkiye yi sarsıcak bişeyler söylicem diyen, şampiyon olunca susan şahıslar bi daha dönmemek üzere gidiyorum götverenliği yapacak.. hayır ligde 14. sıralara gerileyen bu takımın taraftarının sesi soluğu çıkmazken, bi anda celallendi nedense.. bence en göt taraftara sahip takımdır.. sevgisi başarıya en endeksli takım gibi gözüküyo.. kusura bakma ama çekemedim..
(bkz: artık en sevilmeyen takımın galatasaray olması)
ileri görüşlülük ürünüdür.

galatasaray'ın ligi domine edeceğini, avrupa'da kupa alabilicek olduğunu farkedenlerin içinde bulundukları durumdur.
bi akp bi de galatasaray.

kimse çekemiyor zati...çekemeyenler anten de taksın mı?

teflon kaplı kulüp resmen. bir şeyi de üstünüze alının, azıcık özeleştiri yapın...
ezik paranoyasıdır. cümbür cemaat temizlig istiyoruz pankartlarıyla çıktığınız günleri ne çabuk unuttunuz bukalemunlar.tepki burak yılmazın emek hırsızlığınadır.burak bjk'deyken de fb ve ts'dayken de bu tepki vardı.spor kamuoyu spor ahlakından nasibini almamış bugibi sporculara karşı genel olarak bir antipati duyuyor.mesele bundan ibaret.
bu sene kurulmuş olan kadrodan kaynaklanan durumdur.
çekememezlik değil o

tırsaklık tırsaklık

4 senelik dönemde de vardı.ama şimdiki nesil daha ileri görüşlü tabi baktılar yine öyle bir dönem geliyor anamız ağlayacak

şimdiden pozisyonumuzu alalım diyorlar.iyi pozisyonlar hepsine..