bugün

Bir kadın biriyle tanışabilir, sevebilir, bir şeyler yaşayabilir, güvenebilir eyvallah. Ama önüne gelenle flört eden, elbise değiştirir gibi sevgili değiştirip sevişen kızı da yanlış anlamayın kimse karısı, çocuklarının anası yapmak istemez haklı olarak.
Yani namus olayına falan böyle bakmak lazım, saygı duymak lazım.
ADAM ZiNCiRLEME REAKsiyonla hedefe ilerlemiş.

mandıg olarak doğrudur.
Üşenmemiş uzun uzun yazmış.
Ne diyo ya bu.
Kanka vermeyecekler neden bu kadar uğraşıyorsunuz?
Yaş 22 olduğunda iş ortamına girdiğiniz anda kendiliğinden gerçekleşiyor.

Sevişmişse sevişmiştir en fazla ne olacak, başkasının yüzüne attırdığı, keyif çığlıklarıyla inlettiği, çocuğunuzun sütünü içeceği memelerini dillettirmiş bir kadınla evleneceksiniz. Ha bakire kızlar da seks dışında bunların çoğunu yaşıyor, oral seks yapıyor, yaptırıyor, memeler yine aynı şekilde.

Tavsiyem ise gerçekten sevmeden, maddi olanaklarınızı sağlamlaştırmadan evlenmeyin.

Yaş 25 oldu mu yukarıda yazdıklarıma gülüp geçeceksiniz zaten.
(bkz: meriçlikte çağ atlamak)
duygusal ve toplumsal sonuçları çokça olan böyle konulara bodoslama girilip çıkılması biraz duyarsızca.

akıllı yaklaşım, dili özenli kullanıp duyguları okşamaktır.

insanla konuşan ona robot muamelesi yapmamalı. a ise b, gibi sayısal mantık sadece elektronik devrelerde geçerli.
(bkz: böyle düşmez qnq)
2020 yılında, hala bir başkasının kızlık zarının yerinde olup olmamasını ahlaka bağlayan ve asıl ahlaksızlığı yapanın, başkasının vücudunu konuşarak birde üstüne o kişiyi ahlaki sınıflandırmaya sokarak kendisi olduğunu anlayamayacak hödükler olduğuna inanmak istemiyorum.
dayı sen konuyu çok yanlış anlamışsın ya da böyle düşüyor mu ? namus iki bacak arasındadır ama sadece kızın değil erkeğinde bacağının arasındadır. namus kavramı sadece kadına değil erkeğede aittir. bknz islam hz yusuf hayatı. tabi bekaret ile namusun alakası olmayabilir. bir kız bir kere kandırılmıştır ikincisi hatadır üçüncüsünde şeytana uymuştur ama sonrası zevke girer. şimdi sünnetçiden çok fazla penis görenler ya da bakire olup anal , oral , cim ,cif herşeyi yapmış hızlılara lafımız olabilir. ama buda bizi ilgilendirmez kişisel tercih meselesi. kimi gül sever kimi papatya. önemli olan zihniyet meselesi. ha özgürlük babında hızlı yaşarsan sonra pişman olup durumuna kılıf araya bilirsin ? hem de bu devirde zaten bekaretin önemi o kadar kalmadı dulmuş felan. toplum baskısıda kalktı. kimler kimlerle evleniyor. önemli olan durumun söylenmesi. diktirip vb yollarla karşı tarafın kandırılmasına karşıyım sadece.
Ülkenin namusunu arada kaynatmak isteyen sarıklı ingiliz akımı.
Masum yüzlü biri, flörtleriyle sevişen kızı ve duygusuz seks yapan kızı kimse çocuklarının annesi yapmak istemez demiş. Helal! Eğer bir erkek duygusuz seks yapıp, sonrasında evleniyorsa eş oluyor, baba da oluyor? Kadın yapınca neden olmuyor? Masum yüzlünin söylediğine benzer düşünceler olduğu için kızlarımız rahat değil. Bırakın kim nasıl istiyora öyle yapsın, böyle yaparsak cinsel devrim de olur, ülkede rahatlama da olur.
bacimin örtüsü batmakta rezilin gözüne,
tükürüge acırım billahi tükürsem yüzüne.

istiklal marşımızın şairi mehmet akif ersoy.
biz ergendik tartışılıuyordu biz büyüdük tartışılıyor biz yaşlanınca bile tartışılacaktır. sonra amk ülkesi niye gelişmiyor.
Meriç ve kezban turnusolu olan başlık. Rahat bırakın, salın kadınları.
Tabi sana toplum içinde kazanç sağlayacak birşeyi rahatça kullanmak istemeni anlıyorum
Ancak iyi bilmelisin ki
Bir ürün ne kadar çok kullanılmışsa
Piyasa değeri o kadar düşük olacaktır.
kusura bakmayınız da öyle devrime sokayım. meriçin biri kızlar kolay versin diye 5 sayfa duyar kasmış.

bu genişler sanıyor ki herkes zar parçasına takılıyor. hayır, biz normal erkeklerin evlenecekleri kadından bekledikleri şey masumiyettir. ben cinsel ilişkiye girmemiş bir erkek olarak elbette kendim gibi cinsel ilişkiye girmemiş bir kadınla evlenmek isterim. bekaret bal gibi de önemlidir, ama sizin kaçırdığınız nokta, bekaret kızlık zarından ibaret değildir.

yoksa anal yapmış, oral yapmış, memelerini yalatmış ama vajinasına dokundurtmamış bir kadın kızlık zarı var diye bakire değildir benim gözümde. ama bir yandan da kendi elinde olmayan bir nedenden dolayı (tecavüz, hastalık, kaza, doğuştan) kızlık zarı olmayan biri benim gözümde bakiredir.

işte böyle, bekaret birçok kadın ve erkek için hâlâ önemlidir. milyonlarca insan hazinesini gönlünün efendisine saklamaya devam ediyor. sizin namus anlayışınıza göre bunlar önemsizdir belki ama bunlara önem verenleri de hor görmeyiniz. herkesin kendi hayatı. ayrıca tekrar söylüyorum, öyle devrime sokayım.
güncel Önemli Başlıklar