bugün

şike olayı olmasaydı keşke.
ışığın ve karanlığın savaşında boktan tarafı temsil eder.
fenerbahçe yüz karası değildir yüz karası olan ne yazık ki aziz yıldırım dır kulüplerle şahısları birbirinden ayıramayan geri zekalılar.
Taraftar profillerini incelediğiniz zaman yanlışlığını anlayacağınız önerme.
umarım mençestır 5 atar.
doğrudur. bu fener camiası "güçlüyüm ben çalarım" mantığı güden pisliklerin yönettiği bir yerdir..
sadece bazı yüzsüzlerin savunabileceği önerme. türk ün simgesi de galatasaray'mış. ha siktir ya. sen şimdi veriyorsundur terim'le albayrak'a da.
kendilerinin de bir gün başarılı olup galatasaray kulvarında bir takım olabilmesini ummak yerine, galatasaray'ın başarılarını kıskanıp onu aşağı çekmeye çalışan takım.

"yurtdışında türkiye denince akla galatasaray deniyor" diyor biri, hemen aşağılamalar, hakaretler. ülken tanıtılıyor lan, bu kadar mı karaktersizsin. umarız yarın öbürgün daha spor dalında, fener de dahil olmak üzere daha çok takım/kişi benzer üne kavuşur. bir ülkenin kültürü en güçlü bu şekilde yayılır. ancak fenerbahçe şu anki suç örgütünden bozma yapısı ve bunu destekleyecek kadar bilinçsiz taraftar kitlesi ile bu noktaya çok uzak...
türkiyede şike yapmış ve kanıtlanmış ilk ve tek takım.
tofaşları yollayan tarihe ilk şikeyi sokan orospu çocuklarının yanında esamisi okunmayacak söylemdir.
ha bunlar bir de şikesiz tertemiz bir 8-0 lık son hafta galibiyeti almıştı!!
(bkz: amk)
dağılın lan!
sonra fenerliler niye avrupa da diğer takımları desteklemiyor. şahsen ben yarrak desteklerim. hatta yenilmesei için dua ederim. sen 7 gün 24 saat taptığım takıma salla sonra ben senin taptığın takımı desteklim. oldu amk.
ortamı geren orospu çocuklarının tespitidir.
(bkz: sicti cafer bez getir civik sicti tez getir)
böyle düşünen, türk milletini ve takımlarını birbirine düşürmeye çalışan zihniyetin allah belasını versin.net.