bugün

siyasilerimizin unutulmaz ve bir o kadar da komik gaflardır.

tansu çiller' in zabıtaları " merhaba asker " diyerek selamlaması.

rahmetli bülent ecevit' in sel felaketi yaşayan hataylı vatandaşlara deprem felaketi için geçmiş olsun dileğinde bulunması.
tansu çiller'in samsun ziyaretinde samsunspor'u birinci lige çıkarma sözü vermesi, o günlerda samsunspor'un zaten lig 7.si olması.
(bkz: tansu çiller) halisünasyon
http://www.youtube.com/watch?v=0ZBMDDSHvcc .

edit. yada (bkz: turgut özal) benim memurum işini bilir.
(bkz: genelevleri kapatalım da gençler bizi mi siksin)
süleyman demirel.
ayrıca adı geçmişen anmadan edemeyeceğim:
süleyman hep başbakan, hep başbakan hep süleyman...
türk yöneticilerin siyasilerin yapmış olduğu gaflardır.

ananıda al git.(rte)
kelle.(rte)
askerlik yan gelip yatma yeri değildir.(rte)
laik olan müslüman olamaz ya müslüman ol ya laik (rte).

Edit:rte sanırım aramızda eksileniyorum sürekli.bunlar belgeleri olan şeyler arkadaşlar gerçekler hoşunuza gitmeyebilir ama ne yazık ki gerçek.

demirel, ecevit,çiller de gaf yapmıştır ancak bunlar kimseyi bu kadar yerin dibine sokcak gaflar ahlaksız gaflar değildir.şuan ki başbakan ekonomiyi düzeltmiştir refah getirmiştir bunda ben de aynı fikirdeyim ama insani değerleri görüşleri hala aynıdır.
kemal kılıçdaroğlu'nun oy kullanamayan tek siyasi parti lideri olarak tarihe geçmesi ve "biz öyle sayın başbakan gibi söz verip sözünde duran insan değiliz biz" demesi en iyilerindendir.
--spoiler--
ege bir yunan gölü değildir, ege bir türk gölü de değildir. binaenaleyh ege bir göl değildir.
--spoiler--
(bkz: püskevit)
devlet bahçeli'nin çük, cücük gafı. ardından kıvırmaya çalışması da ayrı yarmıştır. ''sizler cücüğün manasını iyi bilirsiniz.''
(bkz: haydar ali bey)
(bkz: tansu çiller)
şahsımca en unutulmazlarından biri 1993 yılında, madımakta, bir sebepten dolayı, bir otel içinde vatandaşların öldürülmesine, hayatını kaybetmesine, tansu çillerin, "Devlet oradadır. Sayın içişleri Bakanı oradadır. Güvenlik güçleri oradadır. Otelin etrafını saran vatandaşlarımıza hiçbir şekilde zarar gelmemiştir. Onlardan ölen ve yaralanan da yoktur. Dolayısıyla olay, bir otelin yakılması ve içinde olan vatandaşlarımızın ölmesi ile ortaya çıkmıştır." sözleridir.
kalabalıktan birinin söylediği senin bıddığını yerim cümlesine tansu çillerin verdiği cevap
-bacınızın bıdığı size kurban olsun.
kemal k. canlı yayında basın toplantısı yaparken
medya çalışanı chp li yardımcıya:mit'Çi'LER tutuklanmış.
chp'li yardımcı kemal bey'in masasına tansu çiller tutuklanmış.
kemal kılıçtaroğlu:evet arkadaşlar tansu çiller tutuklandı....
kemal kılıçdaroğlu beyimizin 25.04.2011 zonguldak mitinginde söylediği küfür ilk üç içerisine kesinlikle girecektir.

--spoiler--
buradan meydan okuyorum bir toplu iğnesi kadar yakınlarıma çıkar sağladığımı ispatlarsan eyvallah. eğer ispatlayamasan benim adımı yolsuzlukla anarsan ananı.. ana; ana; gerisini söylemeyeyim.
--spoiler--
tansu çillerin eline su döktürmediği alandır.
http://www.capsverlan.com...penguen_kapaklari_150.jpg
Tansu Çiller in 'sizi allah a emanet ediyorum' demek isterken ' allah ı size emanet ediyorum.' demesi.