bugün

Eminim ingiliz de ingiliz olmayı seçmemiştir. Sahi ırkını seçen var mı lan? Bak varsa söyleyin ayıp ediyonuz. Ben de avatar doğmayı seçicem.
çeçenlere cerkeslere bir sözüm yok onların şerefli mücadelesini herkes biliyor peki ama Kürtler?
bağımsızlıklarını verelim ile başlayan cümleyi görünce yazıyı ciddiye alamıyorum.
Bizde secmedik olm sorsalar çinli olurdum veya amerikalı

Ama ne yapıcan olmayınca olmuyor türk olmaktan da mutluyum.
ya o değilde geçen düşündüm ben bu konuyu baya bir.

mesela italyan olsaydık veya alman nasıl dertlerimiz olacaktı ?

çok enteresan bir olay farklı ırk olarak doğmayı düşünmek.

abi düşünsene doğduğumuzdan beri sıkıntıdan kurtulamıyoruz. acaba sıkıntısız bir hayat nasıl olurdu ? terörist olmadan iğrenç bir yönetim olmadan. güncel hayat değil de siyasi hayat olarak ne gibi dertler bizi beklerdi acaba ?
ırklar doğuştan geldiği için, bazı ırklarda kötü olduğu için haklılık payı içeren düşüncedir. istenilse doğuştan chicago'da olabilirdim.
Çok net söyleyeceğim memnun değilsen söyleme takıl kafana göre rumum falan de eğer geçmiş olarak biyolojik olarak türk değilseniz ama seviyorsanız türkleri diyin türküm hepimiz kucak açarız herkese.

Bkz: https://youtu.be/JL9q7o2tejU
Begenmiyorlarsa aha da ipsala sınır kapısı orada. Tıpış tıpış yaylanıp gider isteyen. He ırk olarak kabul etmiyorsa ne ırkına sempati duyuyorsan onu söylesin o vakit.
Türklükte sana bayılmıyor. Aha kapı ahada sapı s.git.
görsel
BU SEÇiMDE BiR DE MiLLETiNi SEÇEN OY KULLANIRSIN, OLUR BiTER!
kürtler genelde esmer tenli siyah saçlı ve siyah gözlü oluyolar yanlış tabir yaptın kürt olmaktan gururluyum.
(bkz: yapmadığı bişeyden pişman olmak)
çünkü tanrı'nın bana verdiği bir hediye idi.