bugün

ortada olmanin hakkini veremeyendir.
bdp'yi o kadar benimsemişler ki yönetimindeki sorunları haber yapıp önümüze getiriyorlar. efendim neymiş adamın biri istifa mı etmiş gönderilmiş mi. sanki halk çok ilgileniyormuş gibi, çokta sikimizdeydi afedersin. maksadı ne lan bu danaların? nereden nereye geldik, sanki pkk yanlısı bir parti değil de bizi temsil ediyor gibi haber yapılıyor bu parti üzerine. enteresan, daha dün tükakaydı lan ne değişti son dönemde?
pkklıların taşladığı otobüsün kontrolden çıkıp bir çocuğu ezerek öldürmesi haberini "huzur bozucular otobüs taşladı" olarak verme kaypaklığında olanların bol olduğu medya! emir eri gibi çalışıyor bir çoğu ama 10 yıl sonra devran döner, bunlar da döner!
dünyada işini en iyi yapan, en başarılı medyalardan biridir. medyanın işi, kafası pek çalışmayan insanları hipnotize edip istediği yöne çekmektir çünkü.
Kimin kayığına binerse onun türküsünü söyleyen medyadır.
uzun bir süredir ölüdür.
birçoğunun ortağı alman şirketleridir. hani %49 gibi rakamlarla da değil, alman şirketi %70 bizim ''merkez medyacıklar'' %30.
almanlar kemiği nereye atarsa oraya koşmaları hep bundan.
ne kadar yavşak ne kadar orospu çocuğu olduğunu dün yine kanıtlamıştır. 3 yıldır iyiki televizyon izlememişim dedirtmiştir bana. kocası ülkeyi soymuş, fakirin fukaranın hakkını yemiş. 40 günlük bebek ailesinin fakirliği yüzünden donarak ölmüş. çıkmış adını ağzıma almak istemediğim kadın ağlıyor. merak ediyorum kameralar yokken de ağlamış mıdır? ya da ne için ağlamıştır? 1 hafta geçmiş aradan yayına çıkıyorsan da işini yap geç ne şov yapıyorsun?! yalaka oğlu yalaka acun da alkışlıyor kocaman yüreğin var diyor. al götüne sok o yüreği. biriniz çıkıp adam gibi sokakta dövüle dövüle öldürülen ali ismail'i söylemediniz. biriniz çıkıp paralar içinde yüzerken kafanızı kaldırmadınız hadi buna eyvallah da nedir lan bu televizyona çıkıp şov yapmanız. bir de tutmuşlar cahil cühela salak salak adamları salona doldurmuş alkışlatıyor?
o kadın hiç düşünmüş mü benim kocam olacak adam ne yapmış? suçu ne? kimin parasını yedirmiş bana? ben kimin hakkına geçmişim onun yüzünden?
yok neymiş kızı için bişeyler yapacakmış da kızının yıpranmasına izin vermeyecekmiş. kimsenin kızını yıpratma gibi bir amacı yok. senin gibi yavşakların olduğu bir yerde zaten sizin gibilere bir şey olmaz merak etme. olan yine fakir fukara halka olur.
yazık lan yazık! biz taksim'de kimin özgürlüğü için mücadele etmişiz gaz yemişiz!
bunları izleyip mesaj atanlara destekleyenlere de yazıklar olsun lan! bu kadar mı duyarsız vicdansız olduk be biz? yazıklar olsun. inşaallah o fakirlikten ölen çocukların bebeklerin gazapları üzerinizde olur!!!
kendilerine hiç bir güvenim, inancım kalmadı artık. mısır ve suriye de olanları kendi iç meselemiz gibi, büyük bir önemle iftar vaktinde dahi insanlara her gün izletirken, azerbaycan ve ermenistan arasındaki olaylara dair hiç bir haber ve program yayınlamıyorlar. bu kadar da yandaşlık, kaypaklık olmaz. olamaz. nerede objektiflik, nerede dürüst ve doğru habercilik? inanın ülkemize dair bir çok şeyden utanır oldum. medya, hükümet, devlet adamlarımız, vatandaşlar. nereye gidiyoruz. nedir bunun sonu.
yalakalık, kaypaklık ve yandaşlık konusunda mirvanaya ulaşmış medyadır maalesef. bu gün bir seçim bürosunu bastılar. hemde ülkemizin en kalabalık şehrinin bir ilçesinde ve 1 şehit var ortada. 1 saattir bütün haber kanallarını geziyorum ama bir tanesinde bile bir haber yok. bu kadarmı kapadınız ulan gözlerinizi? eğer basılıp taranan seçim bürosu bdp li hainlerin seçim bürosu olsaydı ve pkk lı bir piç öldürülseydi bu kadar gözünüzü yumarmıydınız acaba? bu kadarmı acizsiniz? yazık yazık. taşıdığınız kaleme yazık. sözlükler olmasa bunlardan bile haberimiz olmayacak.
bugün mhp' ye yapılan saldırıyı çok siklememişler. yarın mhp kürtlere saldırırsa eminim ki çarşaf çarşaf " açılım sürecine kanlı saldırı. " " demokrasiye infaz. " gibi manşetler atarlar. eminim ki bizim demirbaş öküz insanlarımız bunu hiç görmeyecek ve biz de cahillerin attığı oylarla sürünücez.
son zamanlarda derin uykuya dalmış medyadır. itibarı yerlerdedir. hatta medya demeye dil varmayan hükümet basın yayın organıdır.
dünyanın en aşağılık, en şerefsiz, en orospu çocuğu, en karaktersiz medyasıdır. içinde bulunan karaktersiz, onursuz herkesi itlaf etmek lazım.
bir örnek olarak:

(bkz: ilkesel olarak haber yayınlamamak/#22970202)
türk medyası yoktur. türklere karşı kullanılan medya vardır.
kılıçdaroğlunun grup konuşmasını canlı yayınlamamış medyadır.

bir tek halk tv.
Çoluk çocuğun elinde olan oluşum.

Ekseriyetle çoğu bir lidere bağlı. Gerçekler apaçık ortadayken aksinin iddia edildiğini görüyorsanız bilin ki o yüce türk medyasının ve goygoycularının ürünüdür.

Sırf gündem yaratmak için evinde yatan futbolcunun adını sebepsiz yere türk takımlarıyla anıp ilgileri başka yöne çeken, vatandaşın gerçeği öğrenmemesi adına elinden geleni ardına koymayan şerefsizlerce yönetilmesi bir vatandaş olarak beni rahatsız ediyor.

Doğru düzgün Yap kardeşim haberini. Kimse seni kısıtlamıyor. Benim anlamadığım Biri yoğurt beyaz derken diğeri nasıl, ne hakla siyah olduğunu iddia ediyor? işin garip yanı siyah olduğuna inanıp bunu savunan sığ beyinli insanlar da yok değil. nereyi okuyacağımı, nelerin olup bittiğini saf bir şekilde nasıl takip edeceğimi bilemiyorum. Amlarınıza koyayım her birinizin, çok ayıp ediyorsunuz..
her zaman türk hükümetinin halkla ilişkiler departmanı olmuştur.
bugünkü soma holding basın toplantısında ne kadar kifayetsiz, yetersiz ve tetikçi olduğunu bir kez daha gözler önüne seren topluluk.
ulan arkadaş bir tanesi de dememiş ki ben şu maden mevzuatını bir araştırayım, ilgililer ile konuşayım, maden kazaları hakkında bilgi alayım da donanımlı olarak katılayım.
birbirini dinlemeden soru soran mı dersin, hükümet yetkilileri çıkınca kuzu kesilip holdinge astığım astım kestiğim kestik bağıran çağıran mı dersin. aptalca sorular soran mı dersin.
bu gerizekalıların sayesinde holding yetkilileri 3 saatten fazla bir süre eveleyip geveleyip hiçbir şey demeden bitirdiler toplantıyı.
ayrıca garip bir durum var, madende olduğu belirtilen, kart basan 700 küsür madenci var, vefat eden ve kurtulanlar ortalama 400 kişi, 300 kişiye ne olduğu belirli değil, bu andavallardan biri soruyor 300 fark nedir diye, holding yöneticisi basan kişi sayısı 700 küsür çıkan şu kadar tek tek saydık diyor, bu gerizekalılar susuyor! biri de demiyor ki e biz de onu diyoruz aradakiler nerede demiyor arkadaş.sizi mesleğe alanın o göreve verenin ta...
her defasında haberleri çarpıtarak yayınlayan medyadır.
301 insanımızı toprak altına verdiğimiz şu günlerde yine yavşaklığın zirvesindedir.kazanın ilk gününden beri ölümler üzerinden dram tiyatrosu izletti bizlere.hep acılı haberler...hep geride kalanlar...olayın müsebbibi olanlardan hak getire.
Ak parti'nin adamlari olmasi disinda hicbir etkisi olmayan numan kurtulmus ve suleyman soylu'yu diger cumhurbaskani adaylarindan ekranlarda, bugun daha fazla yer veren havuz medyadir.
türk medyası değildir.

sadece medyadır.

bu bu ülkede basın özgürlüğü diye ağlayan medyanın ta feriştahını sikeyim.
tarafsız dışında her şey olandır.
Türkiyedeki yayın ve basım kuruluşlarının tamamıdır.

Bazen insanları birçok şeye özendirmeye yönelik haber yaptıklarını düşünmeye başlıyorum. Yok artık değildir deyip susuyorum.