bugün

o ne büyük bir sınavdır yarabbim! bu ne çileli bir imtihandır. yok yok bu deodorant denilen herzeyi icat eden pezevengin allah belasını versin. kardeşim bu ülkede her köşe bucakta bulabileceğin ilk ürün ekmek ise ikinicisi deodoranttır. 2 liraya bile satılan bu ibne evladı ürün sayesinde bizim türk kızları işin en kolay tarafını bulmuşlar. baktın ter kokuyorsun bas üstüne 2 liralık kokusu bi sikime benzemeyen deodorantı, hop oldu! ne oldu, ebenin amı oldu. leş gibi kokmaya devam ediyorsun allah ın öküzü türk kızı. ulan sığır, artık en ücra yerlerde bile sular kesilmiyor, yazın bu adamın beynini sikertecek kadar sıcak günlerinde sabah kalksan adam gibi duşunu alsan, o osursam daha güzel kokacak olan sikindirik deodorantları kullanmasan, 15 dakikalık minibüs seyahatimizde sabah sabah, haftanın ilk günü beynimizin koku sinirlerini sikmesen, senin cinsinden nefret ettirmesen, ibne olanları anlamaya çalışmasa bu yaşlı ve yorgun adam, zalımoy derdo! siz nasıl insansınız ben bu yaşıma geldim hala anlayamadım ya...
kendi kokusunu duyamayan kişinin imtihanıdır. leş gibi kokar ama insan kendi kokusunu alamadığı için kokmadığını sanar. evden çıkmadan önce kendini birine koklatmalıdır.
efendim reklamlarda da gördüğümüz gibi rexona dır bunun çözümü. bakın gülben ergen kullanıyormuş ikizleri oluyo kadının düşün artık.
sadece türk kızının değil, yaz aylarında temizliğine dikkat etmeyen herkesin imtihanıdır.

dünyanın en güzel parfümleri bile üst üste sıkılsa iğrenç bir koku oluşur, ter kokusunun üzerine dandik bir deodorant sıkılınca iğrenç kokması normaldir.
yalnız en baştan önlem alınırsa, deodoranta gerek kalmaz. bunun için en güzel çözüm, koltuk altını temiz tutmak ve kalıp sabunla yıkamak, banyodan çıkınca da roll-on sürmek. bu kadar...
**
türkiye rolon kullanmalı. tek çözüm budur. rolon açılımı da olmalı!
leş gibi ter kokmak türk kızlarının bir özelliği değildir. her sabah duş alınırsa kimse kokmaz.
insana kusma getiren durumdur. birde ortadoğu esintili baharat aroması kokuyorlar, iğrenç.
Salça soğan karışımı hafiften bulaşık detarjanı esintileri olan koku.
Sen arapsın öykk o daha pis.
Yav kocaman dünyada düştüğümüz bölgeye bak ortadoğu.
Arap Türk Kürt kızı var hep ühühüüüü.
Yaaa bu nasıl bir başlıktır böyle erkekler için de geçerli böyle çekilmez terlemeleri!! Yüklenmeyin lütfen Türk kızlarına..
görsel

(#işbirliği)

Şu etiketi de bir yerde kullandım ya daha da ölsem umurumda değil. Hahah.
verse nefessiz sikersin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar