bugün

abla napıyon düşeceksin salıncaktan ya.

görsel
ooof of.

görsel
bak sana diyor erkek arkadaşı. git şuna da artık kurtulalım.

görsel
görsel
Bi şairin Bi sözü, arkada yüksek ihtimal bir duygusal bir kare. Ya da "kendime yeterim" mesajları, bazı kezbanlarda aşırı güven. Bırakın la bu ayakları. Ha Bi de hacı bu sözleri onlar yazmışlar gibi kasılmıyolar mı oluyorum ya.
Kendilerinin "ohh kapak olsun" zihniyetiyle empoze ettikleri saçma sapan yazılı görsellerdir.

Şöyle parmağımı şıklattıgımda hepiniz yok olsanız. Bir ben kalsam bir tane de hayırlı kısmet. *
bu ne lan? size meme yok mu demek istiyor acaba?

görsel
zaman zaman müstehcen, zaman zaman ise gayet ciddi fotoğraflardır.
sahip olamayacağın şeye ikinci kez bakma şimdi profilimden çıkabilirsin, gibi genelde özgüven dolu sözlerden oluşan fotoğraflardır.
birçoğu aşağılık kompleksi içeren fotoğraflardır.
kimi zaman atarlı giderli, kimi zaman bir özlü söz (tek konusu da aşk) barındıran fotoğraflardır. bu ikisi haricinde pek çeşidi görülmez.
bu kim lan?

görsel
görsel
(bkz: kedi)
(bkz: duman)
(bkz: marilyn monroe)
(bkz: the beatles)
(bkz: cemal süreya dizeleri)
(bkz: tumblr'dan alınmış dumanı tüten kahveli kitaplı sigaralı fotoğraf)
görsel

acaba peygamberimizin adını andın mı bu kadar? karşı cinse laf sokmak için siz mevlana'yı da kullanırsınız peygamberleri de.
görsel
tipini sikeyim.

görsel
görsel
görsel
buram buram cahillik kokan fotolardır.
balonlardir. pastalardir nakiş ornekleridir.
birçoğu * okudukları kitapların daha doğrusu tumblrda gördükleri kamyon arkası yazıları gibi özenle seçilmiş kitap cümleleri, marla singer resimleri, spotless mind, 500 days of summer, the notebook gibi filmlerden çeşitli sahneler, hususi ojeleri değil netten gördüğü ve sahip olmadıkları oje fotoğrafları, oldschool ünlülerin siyah beyaz fotoğrafları*nı kapak fotoğrafı yapmaya bayılıyorlar.
görsel
eğer birisi sigara içiyosa onu koymuştur yada bob marley sözlerinden eski sevgilisine gönderi yapan şeyleri koymuştur daha kendi fotoğrafını koyan kız görmedim.
görsel
güncel Önemli Başlıklar