hiçbir şey üretmeyip her şeyi hak ettiğini düşünen bir türdür.
Yerlerde sürünmeye değil,göklere laik.
Kalitesizdir. Dedikodu, şirretlik bunlar her zaman vardır. ilgi köpeğidirler vermezsen havlarlar. Eleştirilmekten nefret ederler. O zaman kuduz köpek gibi saldırırlar. Geneli medeniyeti gidip dışarıda kahve içmek sandığından, kültürsüzdür. Oturup siyasi, kültürel hiçbir şey konuşamazsın onunla. Sıkıcı kişi olursun o zaman. Zaten zerre fikri de yoktur bunlarla ilgili. Ama aç gereksiz bir televizyon dizisinin, bir oyuncunun konusunu, saatlerce boş yapar. istisnalara da rastladım, çok kaliteli medeni kadınlara yani. Fakat geneli bu vaziyette. Onun için kondom bile israf etmiyorum bu tipler için artık.
Her ne kadar çemkirsekte ne onunla ne onsuz.
Avrupalı hem cinsleri karşısındaki en büyük artısı kalçasıdır. Genelde sempatiktirler, ve kumral yahut esmer.
türkiye'deki kızlar türk değildir gerçek türk kızı işte budur.

görsel
soğuk kalplilikte yüksek puan alır.
delirmemiş delilerdir büyük kısmı.
monoamin oksidaz seviyesi düşük kızdır.

farelerde bu durum saldirganliga yol açıyı.

selam ve hadi allaa emanet.
şapkasından ne çıkacağını asla bilemezsiniz...
avrupada yasasaydilar lakaplari miss right olurdu.
uc cesittir. okuyarak ogrenenler, gozlem yaparak ogrenenler ve sobaya dokunarak sıcak olduğunu ogrenenler.
gerçekten bir markadır. rusya'da yaşayan ve nispeten sarışın olanı "ay beni rus zannediyorlar zaten, arada kaynıyorum" diyebilecek kadar da özgüven sahibidirler.
bunlari sakinleştirmek bir kediyi vaftiz etmek kadar zordur.
Mesela ben.
Ananizdir, bacinizdir.
isin esprisi bir yana herkese kendi yavrusu sevimli gorunurmus ama burda durum tam tersi galiba.
soğuk, acımasız, duygusuz ve miyopçasına kendi çıkarını düşünür.
darwinci bir tür şakadır.
ego/güzellik oranının en fazla olduğu kız cinsi.
Pınar başına geldi
Bir elinde güğümü;
Çattı yay kaşlarını
Görünce güldüğümü,
Bağlamıştı gönlümü
Saçlarının düğümü.
Bilmiyordum bu örgü
Acaba bir büyü mü?

Sordum: Nerdedir yerin?
Nedir senin değerin?
Yedi kral vurulmuş,
Ne bu ceylan gözlerin?
Hangisine varırsın
Bu yedi ünlü erin?
Şöyle dedi bakarak
Göklere derin derin:

Kralların taçları
Beni bağlar büyü mü?
Orduları açamaz
Gönlümdeki düğümü.
Saraylarda süremem
Dağlarda sürdüğümü.
Bin cihana değişmem
Şu öksüz Türklüğümü...

Atsız.
görsel
genellemiyorum ama gerçekten kötü durumda. Hem erkeklerin biçtiği rol hem toplumun hem de kendilerinin.
Hiç bir yerde aramaya gerek yok, cinsellik anlayışları birilerinin önüne yatmak kaplumbağa gibi. Cidden, canlı birer nesne olmaktan hoşlanıyorlar mı yoksa fallik dönemdeki izlenme/gözlenme olayına fiksase mi olmuşlar anlamıyorum.
görsel

Ttk.
0:00 0:26
şerefli mazisine rağmen hurdaya ayrılmış eski harp gemilerine benzer.