bugün

her toplum olaylarında en önde olan türk kızının bu olaylar karşısında da elbet söyleyecegi, kınayacagı bir cümlesi vardır.işte o cümleler.

(bkz: nys szn ögrenciler terörist hrld ben ytyrum)
üfff szne be slklr.
odtü kızı söz söylemez, ağzını yüzünü örter taş atar.
(bkz: al sana bombe)
odtü' lü öğrencilere: siz mşglsnz snrm bn yatyrm ii gclr .s
Protesto nyms be slk.s.s
prtstoya glnce vktin vr tbi.s.s
odtülü sevgiliye: önce yzleşmen lzm benmle snra kme istrsen gt kmin istrsn ol!
sanki o kadar puanı alıp dereceler yapıp odtü'de okuyan türk kızı değil de rus, ukraynalı, moldovalı amk. Türk kızını karalamak için otu boku kullanmaya çalıştıkça küçük düşüyor bazı ibneler.

tanım: türk erkeği odtü'yü kınayacak olsa söyleyeceği cümle ile aynı olan cümledir.
Benim için hiç öyle taş attın mı beeee. Ayrılalım bence, valla. Sen beni sevmiyorsun.
Nyse sz eylmdsniz glba .s .s olurdu yüksek ihtimal.
(bkz: odtü diyenin ağzına gergedan yarrağı girsin)
zaten orada hep şık ayakkabılı şık kıyafetli bir de kırmızı rujlu kızlar var. *
Bizim göremediklerimizi siz görüyosunuz bizim zihniyetimiz ve bakış açımız o kadar dar ki sorugalamadan yaşıyoruz; siz ise sorguluyor üstelik bir başbakana düzenbaz olduğu için saldırıyorsunuz.
Sizi kınıyorum.
Dese keşke, dese de Türkiye'nin vaziyeti ne durumda herkes duysa.
ay bsbkna tas atms bnlar bn ytym artk .s.
son bir haftadır çok yıprandım, her yerde yaptıgınız terbiyesizlik konuşuluyor...sizi artık tanıyamaz hale geldim.biteceksede bitsin.
ama unutma bu ilişkide yıpranan, kurtarmaya çalışan taraf hep ben oldum ama son yaptıgın eylem artık bardagı taşırdı.

"sn daha iylrn lyksn, benm snle mücadele etmeme puanım ytmz.nys bn ytyrm byyyeeea"