bugün

birçoğunun kezban olduğu gerçeğini değiştirmeyen durumdur. esmer kız genel olarak zaten güzellik unsurlarından en önemlisi olan güzel ten gereksinimini karşılar. ama mesele o tenin donanımıdır. kot etek olsun şeffaf sütyen askısı olsun röfle olsun bu tip unsurlar güzelim kızlarımızı kezbanlaştırmaktadır.
RÜYADA GÖRÜLSE HAYRA YORULMAYACAK durumdur.
istisnai durumdur. arada çıkıyor, yalan değil.
sazan avıdır.
çarşı izninde doğru olandır. En çirkin kız o zaman güzel gelir.
kişiden kişiye değişmekle birlikte doğru olan tespittir.

ve yabancıların çoğuna göre de öyledir aslında özellikle ortadoğu ülkelerine göre.ve türk kızları çoğunlukla esmerdir ama esmerlerin en güzelidir.mesala türkiye ye gelen kazak asıllı rus yanlış hatırlamıyorsam şu cümleleri kurmuştu.bi geldim inanamadım kızların çok değişik güzelliği var ayrıca esmer,şarısın,kumral hepsinden çok gördüm japon a benzeyen bile gördüm.bir de şu victoria secret mankeni geldiğinde gözleri çok güzel demişti.
dünya da bir eşi benzeri olmayan türk kızlarıdır.
(bkz: yaaa bit git aq yaaa)
(bkz: şaka lan şaka)
halüsinasyon gördüğünüze işarettir. acil temiz hava almanız gerekir.
(bkz: sadece bazıları) .
Vodkayı fazla kaçıran yazar beyanı.
Sevgili edinemeyecek kadar aciz adamların söylentisidir.
taraflı yorumları bir kenara bırakırsak gerçekten güzelleri var.hemde öyle böyle değil.
Bu erkeklerde ki özgüvenide anlayamadım gitti. Yani yorum yapıyorsun Annende Türk neyin kafasını yaşıyorsunuz şaşıyorum. Türk kızları güzeldir ama bazen karakter olarak değişik hallere giriyorlar tip olarak iyidirler.
marych is loading %42...
Türk erkeklerinin artık kabül etmesi gereken gerçektir, yunan ve Türk kızları gerçekten Slav, german ve Latin kızlarından ciddi anlamda üstündür.
hepsi aynı üretim bandından çıkmış gibi. hepsi de birbirine benziyor.
%5 güzel onların da hep yüzüğü olur.
global rekabete hazırdır.
Son zamanlarda gerçekten güzel kız sayısında ciddi artış mevcut, tebrikler.
son zamanlarda söz konusu olan durum. sanki benim yaşlanmama inat kadınlar daha da güzelleşiyor ve güzel kadın sayısı artıyor. *
Kozmetik sektörü çok gelişti.
Yadırganamaz gerçektir artık.
estetik ve kozmetik sektöründen dolayıdır belkide şüphesiz..