bugün

koreli kızların sarışın olma tutkusuna nisbeten daha az absürd olan durum.
sarışına bakılır esmere tapılır. sözündeki bakılan kadın olma tutkusudur. lakin tapılan kadın olmak daha mantıklıdır.
türk erkeklerinin sarışın sevdiklerini dile getirmesinden kaynaklanan durumdur.
türk erkeklerinin sarışın mavi gözlü slav kızı takıntısındandır. biz seviyoruz diye latin kızları gibi esmerleşmeyi deneyen, biz seviyoruz diye mavi gözlü olmak için lens alan çakma sarışın olan kızlarımız var. bu kızlarımız kendilerini bi bok sanmaya başlayınca da 'ay bizim erkeklerimiz salak alın ruslar sizin olsun ayol biz de italyan erkekleri varken size mi bakcaz hıhhh' der. yemin ederim bunlar mal.
Beğenilme arzusudur başka hiçbir şey değildir sarışınlar daha fazla dikkat çeker begenılır. (bir kızda neden dikkat çekmek ister orası da tartışılır) kızlarımızdan bundan dolayı sarı ve tonlarına bayılırlar yakısanıda yakışmayani da yapar duygularını tatmin ederler hele esmerlerin bunu yapması hayatttan soğuma sebebidir (bkz: Tarık mengüç) gibi dolasırlar ortalıkta sizi siz olduğunuz için beğenmeyen o halinizle beğenenden ne hayır gelir akıllı olun biraz kızlar doğallık varken yapaylık niye?
Once kizil sonra sari.
Bu daha dogru olur bence.
önce yıllarca sarı, sonra kısa bir dönem kızıl, şimdi de tutkulu bir bakır olarak hak veriyorum bu tespite.

bi' sarışın olma isteği var içimizde.
iste bunlar hep miley cyrus.
çoğu kızda olan tutkudur. birde dibiniz geliyor ya hani siyah siyah çok iğrenç duruyor kaşlar siyah saç platin sarısı. sarışın olacam diye maskara olanlar bunlar.
beğenilme değil dikkat çekme arzusudur. böyle hatunların çocukken toplarının inşaata kaçtığını düşünüyorum şahsen.
kızıldan sonra kavuşulması saçları küle yakın bir hale sokacak tutkudur, aman ha...
talep, arzı doğurur.

- arzı gerçekleştirenin de bir talebi vardır elbet!
çoğumuzda var olan durum. ancak ben saçımı asla sarıya ya da kızıla boyamadım. hatta siyah olan saçımı daha da mavi siyah yapmaya çalışıyorum.
kendilerini aynada khaleesi gibi görmek isterler ama olmaz.
Saçmadır. Kapkara kız sapsarı saç yaptırıyor. Çok mantıksız.
zaten gerizekalıyız bari sarıya boyatalım tam olsun kafasıdır.
Şimdilerde kızıl gündemde. sağıma dönüyorum kızıl soluma dönüyorum kızıl.
sarı tutku hayranlığından kaynaklanır.
bindikleri kesme dalı olan durumdur.
gereksiz yere kendileriyle oynayıp yaftalanırlar üstelik.
bırakın doğal sarışınlar gezsin toplumda.
Olduklarında götüme benzeyen tutkudur.
yattara'ya benzeyerek gerçekleştirilen tutkudur.
Saçlarını sarı yapsinlar, yapsinlar ama kalın siyah kaslarıyla yapmasınlar be. Madem yapıyosunuz onlarada bi el atın kızlar, lütfen.
ormanda gezerken karşıma çıkan yabani bir hayvan görmüşcesine korkmama sebep.
kızıllarla savaşma iç güdüsü. çünkü kızıllar hep kazanır. onlara oluşan kini saça savurma yöntemidir
Özellikle sarı saç siyah kaş olursa tamamdır öğğhh.