bugün

türk erkekleri. evet başka bir açıklaması yoktur türk kızlarına "karaktersiz" denilmesinin.

şimdi sadece erkeklerin attığı bu mesajları sıralayan ve bunun nedeninin de abazanlık olduğunun farkında bile olmayan ahlak abidesi(!) ve hemcinsleri hakkında 50 bin karakterlik resim yayınlarım ama onlar da yetmez bu durumu açıklamaya.

ulan at kafası; verince orospu, vermeyince kezban diyen erkekler hangi millete mensup? fransız mı bahsettiğim erkekler?

--spoiler--
rus fahişemi aradım
--spoiler--

karaktere bak amk karaktere bak.

--spoiler--
bu aşşagılık türk kızları
--spoiler--

bahsettiğin türk kızları sizin gibilere fazla bile seni gidi abazan seni. salak herif, sosyal paylaşım sitelerinde kendisine arkadaşlık teklif eden kızların kendisiyle sevişeceğini zannediyor bir de. iq seviyesiyle büyük tansiyonu aynı olan tiplerle yazıyoruz la sözlükte.

bazı geri zekalılar hala "para, kendilerini bir şey sanma" gibilerinden saçmalamakta ısrar ediyor. la kızlar mı davet ediyor sizi sosyal paylaşım sitelerinde ve daha birçok yerde? siz gidip kızlara yavşıyorsunuz, ondan sonra da yüz vermeyince "kezban" yüz verince de "orospu" diyorsunuz ikilemine işediğimin canlı türü sizi.
Ne çeşit bir foto koydun arkadaş. Onu da görsek. Bir meme muhabbetidir gidiyor. Boşalt beni tuçe. Emer emer büyütürüm tuçe. Elim tarrağımda şuan tuçe. Kaç para ise verim de bir sokim tuçe. Kim alıyor bu mesajları ki.

Türk kızı neden karaktersiz oldu. Karaktersiz olan bizim aynı abazan.
vermedikleri zaman karaktersiz mi oluyorlar amk. demenin işte tam yeridir. sebep sonuç ilişkisi en önemli etkendir.
olay türk kızı olunca hemen ana bacı karıştıracak kadar seviyesizliğe düşen kimselerin seviyesine bizde düşseydik uludag sözlük analı bacılı sövülen bir ortam olurdu.

var öyle götüyle amıyla memesiyle prim yapan türk kızları. bunu inkar etmek demek o orospuları savunmak demektir. yaptıkları tam olarak bu orospuluk. zina sadece uzvunun içine uzuv almaktan ibaret değildir. göz zinası, el zinası, kulak zinası var. bu orospular başkalarına kendilerine baktırmak adına zina yapıyor. göstermemesi gereken yerlerini göstererek sergileyerek büyük bir günah işliyor. yaptıkları orospuluk ve zina.

iffet, haya, edep, güzel ahlak, namus, şeref, onur konularından bihaber yetişen bir yeni nesil büyüdü. herşeyleri ilgi olmuş, bütün var olan sosyal paylaşım platformlarında hesapları bulunan onlarca resmi bulunan saçma insanlar... yaptığı her boku paylaşan budadalalar...

bikini giyip foto çektirip paylaşmak, bakın ben günah işliyorum siz bakın hesap gününde şahit olun sizlere yaptığım zulme demektir. haram gözleri, iğrenç düşünceli, hastalıklı kalpli insanların o beden üzerinden iğrenç düşüncelere, hayallere sürüklenmesidir.

ben ne anamın ne bacımın bu iğrenç insanların hayallerini süslemesini, iğrenç düşüncelerinde başrol oynamasını isterim. buna ragmen paylaşmaktan utanmayan insanlar var ya.

ulan ben adidastan beyaz bir kısa kollu aldım ve giydiğimde atletim görünüyor. utanıyorum lan onu giymeye. üstüne birşey giymeden çıkamıyorum ama karıya kıza bakıyorum memeler dışarda, dar mini kot kıçında. götü iyice gözüksün diye epeyi yukarı çekmiş. meme yok ama destekli sütyen denen şey ile dolgun gösterilebiliyor.

yapılan büyük şerefsizlik !!

asıl daha büyük şerefsizlik olan ise babaların kızlarını çok sevdiği halde bu iğrenç halden kurtarmaması !!

ulan nasıl insanlar bunlar ya ?! bunu nasıl normal karşılarlar ?!

sen bunu dediğin için yobaz olursun, şakirt olursun ki cahiller şakirt kelimesinin ne anlama geldiğini bilmiyor. şakirt kur'an öğrenen talebe demek. saflar bunu bilmeden kur'an öğrenmek için öğrenci olmak kötü birşeymiş gibi seni şakirtlikle suçlar.

acaba hangimiz yobaz ?! hangimiz cahil !?

nerde ahlak diye sorsan "namusumun bekçisi misin?" derler. sen orospuluk yaparsan bu banada zarar verir. ilerde birgün bunun çocuklarının bana aileme sataşmayacağını kim garanti eder ?!

kürtlere bakın. yapıp salıyolar sokağa 5-10 tane. yararlı ve iyi oluyor mu ?!

her türlü pis işlere karışan hırsız, arsızlar tayfası oluyolar.

ebeveynler çok suçlu. evlat yetiştirmeyi büyütmek sanıyorlar. allah rızkını veriyor zaten. ömrününe bağlı olarak belirli bir büyümeyi zaten gösterecek. sen ona doğruyu ve yanlışı öğreteceksin.

kaçı öğretiyor ?! hiç.

koca bir hiç bizim geleceğimiz. bu nesil koca bir hiç.

bir bok bilmez herkese saygısız cahiller sürüsü !!

kızları erkeklerin yaptıklarını yapmaya meyleden saçma insanlar sürüsü.

yaratılıştan cinsel anlamda zayıf olan erkekleri var olan kışkırtıcılıklarıyla baştan çıkartıp sonra sapıklıkla suçlayan şerefsizler sürüsü !!

alayı cehennemin yakıtlarıdır.

"Ey kadınlar, sadaka veriniz istiğfarı çok yapınız. Çünkü bana cehennemlikler gösterildi, çoğu sizler idiniz."

bunlar her boku sonra kızlık zarı diktiren kimseler. alçak, lanet birer yalancı !!!

bunlar yaptıklarının arkasında duramayan adi insanlar.

batı özentisiler kendileri gibi değiller başkalarına özenip onlar gibi olmaya çalışan saçma insanlar !

buna ragmen bu söylediklerime ragmen içlerinde elmaslar var. işte bu saçma insanlar, o elmasları gizliyor. saklıyor.

hadis açıktır, hz. peygamber (sav) buyurmuş, “Nasıl yaşarsanız öyle ölür ve nasıl ölürseniz öyle dirilirsiniz” (bk. Aliyyülkârî, Mirkâtü’l-mefâtîh 1/332, 7/375, 8/43)

bu zinadır ve bunu yaparken ölmek zina üzere ölmektir. bunu hafife almaksa en büyük ahmaklıktır. şeytan tarafından kandırılmış, aldatılmış olmak demektir.

uyanın, titreyin, kendinize gelin.
genellemenin dibine vurulmuş insanları ötekileştiren bir hede.
her 10 türk kızından 10 karaktersiz mi? hayır bu nasıl bir genelleme muhtaç olduğunuz karşı cinse böyle atiflarda bulunmak ne kadar doğru?

bu çirkin atıfta bulunanın karakteri nasıl bir düşünün bakalım.
Ekonomik elbette şimdi efendim gelişen büyüyen dünyada..
Hadi len ! Şimdi siktir edelim edebiyatı
Türk kızı karaktersiz çünkü bencil çünkü hazıra konmayı seviyor çünkü baba parasına kıçının üzerinde oturup armut piş ağzıma düş durumuna alışmış.
Erkeklerin guven vermemesi ve cikarci olmalarindan kaynaklanan durum.
en büyük sebebi türk erkekleridir. onları bu kadar karaktersiz hale getiren bizleriz kusura bakmayın ama. götünü kaldırıp kaldırıp duruyoruz en kezban kız bile kendini bir bok sanıyor. diğer ülkelerde yüzüne bakılmayan kızlar bizim ülkemizde kraliçe ilan ediliyor.
yüz verdik ayıya geldi sıçtı halıya atasözü neden çıktı sanıyorsunuz ? ahada bu yüzden. bunların alayı besle yetimi siksin götünü taifesidir. yüz vermeyin. beslemeyin bunları. mazallah götünüzü sikerler. yüzde doksanı kezban bunların. inanın benim canım inançlı kardeşlerim. o sokakta askılı giyip gözlükler takıp osuruğum bile para eder havalarında gezen kızların bile çözüldüğü bi nokta var. o noktadan sonra tüm kızlar gece onikiden sonra o cafcaflı vakitlerde "yaa aşkmmmm" havasına girdiklerini söylemek mümkün. denedim gördüm. oluyolar. caps mi ? sizi hınzırlar.
karaktersizliği marifet sanmaktır.
paradır.

haksızlar mı, bilemiyorum.

sonuçta bu ülkede tacize uğrayan kadınları okuduğumda; yakışıklı ve zenginsen pileybol, çirkin ve zenginsen çapkın, fakir ve çirkinsen abazasın.
bazi yazarimsilarin ciktigi yer her neresiyle acilen geri donmeleri gerektigini gosteren basliktir.
Kendinde olmayani kiskanmak.