bugün

türk erkeklerini, yabancı hatunlara yönlendiren durum.

abi, suratlara bir bakıyorsun her sabah; yani insan hayattan soğuyor. güne gülümseyerek başlayın derler bir de; onu diyen, türk kızlarının sıfatını görseydi; kötürüm olurdu; bir daha da konuşamazdı kesinlikle.

bu kadar çirkin oldukları yetmiyormuş gibi; asla makyaj da yapmıyorlar; zombi gibi hepsi lan. gerçekten türk erkeği olmak dünyadaki en zor iş, sevgili hamidolar. size bazen hak veriyorum yani. zaten, sevişmeyi bile bilmiyor çoğu türk kızı. sıfata bakıyorsun; onda da bir şey yok. tabii hayata lanet ediyorsun; futbol fanatizmine yönleniyorsun; canını sıkılıyor; psikolojin de bozuk; dağ başında gibisin; derdin, günün hasretlik; e içmeyip de, ne halt edeceksin, ehe.
türk erkeklerini yabanci hatunlara yönlendirir. ac bilgisayari yönlen. var mi baska sansin?
bari onlara siz bakınız;
(bkz: bakımsız ve çirkin kızlar)
"türk kızlarının ayaklarını yıkayıp suyunu iç sen" dedirten hiç hindistan'a gitmemiş yazarın kişisel sorunsalı.
bence yazar da bu konuda ciddi değil büyük ihtimal tepki çekmek veya kötü oylanmak için yazmıştır ciddiye alınmaya derim ben.
(bkz: türk kızlarıyla evlenmeyelim nesilleri tükensin)
herşey baskının bir sonucudur.Ailesinden baskı görmüş,sürekli ailesi tarafından yönlendirilen fazla bi hakkı olmayan dışarının ne demek olduğunu bilmeyen kızdır.Böyle olması gerekir mi ya da gerekmez mi bilmiyorum.
hiç yabancı hatunlarla beraber olmamış türk erkeği sanrısıdır. Yurdum hatunundan hareketle tüm hatunların ağda kullandığını sanan türk erkeği jiletlenmekten zımparaya dönmüş bacaklara dokunduğunda ya da es kaza tshirtten sarkan koltuk altı kıllarıyla karşılaşmasıyla aklı başına gelir diye umuyoruz.
(bkz: abazanın sazan avı günlükleri)
genelde türk erkeklerinin doğal ol makyajsız daha güzelsin yalanlarıyla ortaya çıkan durumdur...
Benim gördüklerimin hepsi bakımlı ve güzel.
not:benmi başka ülkede yaşıyorum. ?valla taş gibi hatunlar geçiyor caddeden.
türk kızının birisi tarafından, yine "erişilemeyen ciğer" pozisyonunda olduğunun göstergesi.
(bkz: türk erkeklerinin bamya pipili olması)
rusya ile vizelerin kalkmasını sağlayan, sürecin hızlanmasına büyük katkıda bulunan durumdur. kaprisli koca götü kalkmış türk kızlarının arap ülkelerine doğru yüzlerini dönmeleri tavsiye olunur.
evlenildikten sonra görülebilecek bir durumdur. (bkz: köprüyü geçesiye kadar)
içinde bulunduğu ortamdan çıkamayanların tespitidir. biraz gez dolaş arkadaşım. çokta güzel türk kızları var. bakıyorumda hatunlar artık dahada bakımlı.
Türk kızlarının bakımsız ve çirkin olması sözüyle bir türk kızıyla evlenmiş olan milyonlarca türk erkeğine (kendi babasıda dahil buna) ne denmiş oluyor? Bilemedim ben şimdi...
birilerinin bir taraflarından uydurduğunun açık olduğu tespit. ama yine de durumun nedenini kendilerine açıklamak isterim; türk kızlarının bakımsız olmaları etrafta onca zahmete değecek kadar bakımlı türk erkekleri olmamasından, çirkin olmalarıysa allah'ın türk kızlarını türk erkeklerine denk yaratmış olmasından kaynaklanmaktadır olsa olsa. yani; iğneyi kendinize çuvaldızı türk kızlarına batırınız bu tespite katılan pek sayın türk erkekleri!
genelleme.yapma bunu yapma bunu...
Yurt dışına çıkmış , yurt dışından da birçok arkadaşı olan biri olarak buraya yorum yazmaktan kendimi alamadım.

Slav ırkından gelen bayanların çok bakımlı olduğu bir gerçek bunu inkar etmiycem. Ha daha güzeller mi derseniz orda durun derim. Daha kolay elde edilmeleri ( 25 kat daha kolay ) , ve 10 kat makyajları onları daha güzel yapıyorsa bilmem ; ama siz döner yerken kraker yiyen , yüzünüze geğiren , en iyi ihtimalle yemek yerken sümküren (adamların kültürü öylee bacım) , genel de kilosu normalin üstünde olan ( yüz güzelliği + fizik ordada zor ) , ve rahatlık dereceleri canınızı hiç sıkmıycaksa buyrun efendim...alın bavulunuzu gidin Avrupalara...

Yoksa Finlandiyadan , Letonyadan ,Romanyadan gelen ablamızında ,Bosnadan gelenin de , ispanyadan geleninde Türk kızına doğal güzellikte tek bir artısı yoktur. Hatta yabancı erkeklerin öyle bir ortamda Türk olanla daha çok ilgilendiklerini tecrübeyle sabittir gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

Sokağa çıkınca muhakkak güzel birkaç görüyorum ama yakışıklı erkek görmek pek nasip olmuyor . Türk erkeğinin kendine bakmadan böyle iddaalarda bulunma sebeplerinden biri kanımca budur , diğeri yabancı kız ilgisidir . Ona da bir açıklık getireyim : Onlar her milletin erkeğine bakıyorlar , durum size özel değil yani sorry ....

Ayrıca hadi ayşe fatma çirkin o zaman annen bacında çirkin ? ha ?
(bkz: sıradaki gelsin)
(bkz: geç bunları geç bunları)
(bkz: kürt kızlarının bakımlı ve muhteşem güzel olması)
(bkz: çingene kızlarının kültürlü ve kibar olması)
(bkz: türk erkeklerinin kısa boylu olması).
(bkz: bu dahil bütün genellemeler yanlıştır)

(bkz: türk erkeklerinin bamya pipili olması sorunsalı)
(bkz: türk kadınlarının bamya sevmeme sorunsalı)
(bkz: türk erkeklerinin kıç çatalı)
türk erkeklerinin bir ayı olduğu düşünülürse, pek önemsenecek bir sey değildir.

ayılar kızdı eksi yağmuru başladı.
bakımlı olanları dahi çirkin ve paspaldır. kızlık hiç bu kadar ayağa düşmemişti...