bugün

(bkz: nefes alsın yeter)
Özellikle istanbula gelsinler görsünler efendim.
türk erkeklerinin bir türlü anlayamadığı gerçektir.
kime göre neye göre ?
zaten var olan ve bilinen gerçek.
türk kızı açılımı yapmaya hazırlanan ulu sözlük erkeklerinin iddiası. ayrıca çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır.
alkol sınırının aşılması durumunda doğruluğu ispatlanabilecek olan önermedir. alkol sınırı da aşılamayacğaına göre, şimdilik ispat edilemez haldedir.

(bkz: sadece bir teori)
Türk kızları makyaj yapıp, kendilerine özen gösterdiklerinde gerçekten çok güzel oluyorlar.
uzun zamandır katıldığım önerme. aralarında haspa, kezban olanları var ama dürüst olalım abartılacak kadar çok değiller. bir çgh, bir komedi dükkanı gibi doğal seyircisi olan programlara bakarsanız ne demek istediğimi anlayacaksınız. genel olarak güzeller hakikaten!
güzeldir tabi ama yine de türk erkeği beğenmez. çünkü rus kızlarındaki rahatlık yoktur onlarda. ama bunun çareside yine kendilerindedir. türk erkekleri de kızlarını rus kızları gibi yetiştirsinler bu sorun ortadan kalksın. sonuçta bu kızlar yumurtadan çıkmadı ya hepsi türk babanın yetiştirdiği kızlar.
(bkz: neden olmasın)
yeni mi farkettin arkadasım denilerek bir tas gelir bu baslıga.
hepsi değildir hiç bir milletin bütün kızları güzel veya bütün kızları çirkin değildir, ha afrikalı kabilelerde güzel kız sayısı azdır belki ama öff lan felsefe mi oldu edebiyat mı oldu bu ne oldu lan?
genetik çeşitliliktendir. türk ırkının katıksız olmaması farklı kombinasyonların oluşmasını sağlıyor. bu bizim milletimizin zenginliği. mesela rus kızlarına bak, hepsi tek tip; anlıyorsun yani rus olduğunu. ama bazı türk kızları öyle bir halde ki bu yunan dersin.
(bkz: ötelemek)
türk kızlarının güzelliğiyle değil, aklı selimliğiyle bir yere gelmesini istememizi bir kez daha aklıma getiren başlık.
türk kızları ıkıye ayrılır ;

M.ö : makyajdan once
M.s : makyajdan sonra
sağ tarafta pelin karahan ın fotoğrafının belirmesiyle birlikte kendi kendini çürüten tez.

o nasıl makyaj lan öyle tam kezban.
Türk kızlarının aslında çok güzel olduğu gerçeğidir.
(bkz: biraz sevindirelim garibanları)
Televizyon başından kalkmayan kişi söylemi.
(bkz: beren saat)
güzellik değişkendir, kişiye göre değişkendir.tabi megan fox herkese göre güzeldir denilebilir ama mutlaka çıkar bir insan evladı onu güzel bulmayan.o zaman ne demeli, bütün kadınlar göreceli güzeldir demeli.

tabi ben bu düz tespiti yaparak bütün dünya kadınlarına yağ çekmiş oldum.global olarak ettiğim kar maksimum durumda.ama bu kazancı reel hayatta faydaya çevirebilir miyim diye soracak olursak, sandalyemden kalkmam gerekir diye cevap veririm.sandalyemden kalkmayı düşünmediğime göre sıfır karla bu yazıyı sonlandırıyorum.
latinler, iskandinav ırkları ve alman, fransız, ingiliz gibi avrupa milletlerini saymadığımızda doğru önerme.
o değil de ben hatırlıyorum 15 sene önce ankara izmir gibi büyükşehirlerdeki kızlar ne kadar güzeldi şimdi hepsinin genlerinde bi bozulma bi çirkinleşme var neden acaba?
doğuştan gelen anaçlık duygusu sebebiyle katıldığım önermedir ki türk kızlarında bu anaçlık farklıdır. yeri gelir evlada yeri gelir toprağa, yeri gelir vatana ana olurlar.
Rus kızları gitsin türk kızları gelsin.
hakkını vermek lazım gerçekten çok hoş kızlar var ama abi şu muhabbeti yapmayın ya çoğu erkek şikayetçi ''arkadaşı olarak görüyomuş abi'' bazı kızlarımız şöyle diyecek ''ee arkadaş gibi davranmasınlar o zaman'' size sesleniyorum ulu sözlüğün güzel
kızları çocuklar yavşak bir biçimde sarksınlar mı?