bugün

4 senedir italya'da yasayan birisi olarak, acı acı güldüğüm istektir. bir mucize olsa da bu dilek gerceklesse, 2. gün annesini kaybetmis esek yavruları misali türk kızlarııı diye anırmaya baslarsiniz, uyandırayım...

(bkz: davulun sesi uzaktan hoş gelir)
türk kızlarının gideceği yer italya ise gayet uygulanabilir bi önerme.*
açanın bir italyan erkek olduğunu düşündüren önerme. Gül gibi Türk kızlarını italya'da görmek isteyen, onların yerine de Türk erkeklerinin başına bela olması muhtemel italyan kızları Türkiye'ye getirerek gerek italyan erkekleri rahatlatacağı gerek de Türk erkeklerinin psikolojilerini altüst edeceği çok muhtemel olay.
(bkz: türk erkekleri gitsin italyan erkekleri gelsin) türk erkekleri de artık rusya' ya mı gider italya' ya mı biz karışmayız.
kalıbımı basarım gereken neyse yapılsın bu öneriyi sevdim burdan başbakana sesleniyorum bu zamana kadar yattın tut şu işin ucundan getir kızları.
(bkz: hop hop tayyip aslan tayyip)
türk kızlarına yapılan hakaret
+yerli malı yurdum malı herkes onu kullanmalı
(bkz: ayıp ayıp söylenmez)
The Simpsons'tan edindiğim bilgilere göre italyan kızları daha kıllı oluyormuş...
kolombiya veya venezuela kızları gelse züpper olurdu ama italyan kızları heyecan yaratmaz
+aga türk kızları gitsin, italyan kızları gelsin. sence de hoş olmaz mı?
-bsg ya! bence sen git, biraz beyin monte ettir bir yerine, sonra konuşuruz bunu.
türk kızları gitsin venezuelalı kızlar gelsin diyerek yeni bir açılım yapmanın zamanı gelmiştir bu başlıkla birlikte. italyan kızları revaçta değil. artık devir venezuelalı kızlar devridir.
(bkz: italyan kızlarını korku dolu günler bekliyor)
yüüürüü git lan. canlar, istemiyorsanız böyle başlık falan yormayın kendinizi, valla bak. türk kızlarıyla arkadaşlık yapmayın,ilişki yaşamayın. o özendiklerinizle takılın. herkes gönlüne göre anladın ?
italyan erkeklerini de getireceklerse yanlarında neden olmasın dedirtir. ben bir yere gitmiyorum laahhn.
türk erkeklerinin kendi ülkesindeki kızlardan yüz bulamadıktan sonra karşı tepki olarak zaten sizi biz beğenmiyoruz mantığıyla söylemiş oldukları sözdür.bunu söyledikten sonra bir türk kızına aşık olup sözünü itinayla geri alanlar da çoğunluktadır.
söyleyene beğenmiyorsan siktir git italyada yaşa denilen cümledir.
bize de italyan erkekleri gelecekse iyi olur, denilesi cümle.
2 sene sonrada ' italyanlar gitsin biz sıkıldık türk kızları gelsin' dedirtecek durumdur. aman türk kızları da ölüyordu size zaten!
türk kızlarını da italyan erkeklerine kavuşturacak kampanyadır. canımıza minnettir.
(bkz: türk erkekleri gitsin de tüm dünya erkekleri gelebilir)
(düşünün yeriniz her türlü dolduruluyor.)
(bkz: türk kızları gitsin x kızları gelsin)
x yerine çeşitli milletin insanları koyularak defalarca tekrarlanmış bir cümledir. lakin türk erkekleri neden kendini buraların demirbaşı saymaktadır anlamam. sanki ülke denkleminde erkekler sabiti, kadınlar değişkeni temsil ediyormuş gibi bir hava yaratılır.
peki arkadaşlar yarın sabahtan itibaren ülke sınırları içindeki tüm türk kızları gitsin,yerine italyan kızları gelsin. siz de onlarla arkadaşlık edin, öpüşün koklaşın, eh nesil devamı için gerekli bir şey elbette birlikte olun hatta evlenin.
doğanın kanunu bu, çocuklarınız olmayacak mı? olacak.
o çocuklardan bazıları kız olmayacak mı? olacak.
siz türksünüz söyleyin bakalım kızınız ne oldu? türk kızı.
sizin yüzünüzden yarın sabah ülkemize gelecek italyan kızlarından iki nesil sonra eser kalmıyor değil mi?evet.

yaa öyle mi? söyleyin bakalım türk kızlarının sona ermesi için ortadan kalkması gereken kimlermiş.*
"keşke gitsek lan" nidaları attıran istektir. * * *
şiddetle karşı çıktığım kampanya. türk kızlarının bir adet saç teline bile kurban olurum ben.
(bkz: uu beybi güzel bi hareketlenme oldu bende)*
Diğer milletlerin kızlarını tanımamış yazar söylemidir.Her milletten taş gibi kız arkadaşlarım olduğunu ele alırsak Türk kızları acayip bakımlı bir kere, hiç bir zaman fönsüz dışarı çıkmaz ama Amerika'da böyle mi efenim sadece önemli günlerde saçlarını fönletiyorlar. Diğer milletlerin kızları Türk kızlarından daha nazsız orasını inkar edemem ama onların o afra tafralarını bile özledim. Bakımlı olmaktan kastım tabii ki sadece fön değil. Eğer diğer milletlerin kızlarını tanırsanız Türk kızlarının değerini anlamış olacaksınız efenim.
bu öneriye sıcak bakan, destekleyen, ortaya atanlara sormak lazım; türk kızları sabitken* italyan kızları gelse daha iyi olmaz mı? bi'düşün olm.

lütfen biraz daha kucaklayıcı olalım. o zaman tüm problemlerin çözülüverdiğini göreceğiz.