bugün

turk erk*gi ni haklamak kolay mi, bu yolda her sey olabilirsiniz turk erk*gi gozunde.
Kişi kendinden bilir işi ata sozunden cıkarak bu başlıgı acan arkadasın Annesınden Babanesınden Annanesınden ve varsa bacısından cok cektıgını anlıyoruz

Allah yardımcısı olsun kotu gunler kotu anılar gecırdı demek .

Bize dusen bu kadar Aılesındekı kadınlardan ceken arkadasımızı bagrımıza basmak bagrımız olmuyorsa dırek basakta olur .
yani türk erkeklerinin çok ahlaklı olmasından mütevellit böyle bir algı oluşmuş olabilir.
asdfghjjasdffgh
her birey kendi ahlakından sorumludur. başka bir insanın yaşam alanına negatif yönde müdahale edilmediği sürece ortada bir suç aranmaz. bir kadının ya da erkeğin aldatması sebep sonuç ilişkisine bağlıdır. genelde partneri tarafından duygusal yönden tatmin edilmemiş veya baskıcı duygularla kalıplaştırılmaya çalışılan kadınlar aldatır. geri kalanı ise libido kurbanıdır. bana göre türk kadınları dünyanın diğer bölgelerine bakıldığı zaman aldatma yada libido konusunda daha muhafazakardır.

aldatılan çoğu erkek, intikamını bütün kadınlardan almak ister. bütün kadınları kapsayan argo kelimeler kullanır ama bu argo kelimeleri kullandığı zaman kendi annesini,ablasını ve sülalesinde ki diğer kadınları da kapsadığını düşünemez. çünkü gerizekalıdır. orospu çocukluğunun alemi yok.
Genelleme yapilacak son konu bu herhalde.
Herşey de olduğu gibi bu konuda da genelleme yapmak çok yanlış.
en hafifi anneniz miydi ?.
Anneniz nerenin kadını çok merak ettim şimdi.
Gerçekten iğrençsiniz. Genellemeleriniz, kendi götünüzdeki boka bakmadan kadınlara yaptığınız düşmanlıklar.. Ne diyebilirim ki klasik özgüvensiz türk erkeği!
Annelerinizide bu muhabbete katmis olmaniz . Kisacasi ben kasar evladiim diye baslik acsaydin ?
(bkz: anası kaşar)
vizyonsuz, misyonsuz, eğitimsiz hayatı izlediği tarz programlarından ibaret olan bu kadın popülasyonundan ne beklersiniz ki?. 25 yaşına basmasıyla beraber ahmetle veliyle yediği haltları sineye ceken bu kadın popülasyonu nihayetinde 27 sine bastığında avlancak bir keriz bulup nikahı basar .
kaşarlar ama erkeklerine iyi bakıyorlar.

yurtdışında yaşayan kadınların yanında melek türk kadınları.

hele asyalı çekik gözlü kadınlar var ya alayı cheddar kaşarı.

ben türk hatun düzmek istiyorum.
altına alamadığı manitasini kaybettikten sonra krize giren yazar isyanı.
Ağırlık var evet doğrudur Çanakkale'de kendi oğlunun üstünden örtüyü alıp "ağır"top mermilerine örtmüştür. Muhtemeldir ki başlığı açan bizden değil yoksa bu kadar ağır oc olunmaz.
(bkz: sahibine sövülesi başlıklar)
(bkz: anan hariç de)
bu konu ile alakalı söylenecek çok özlü söz vardır ancak, kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş derler.. birde bu nasıl bir mantık, verince süper hatun derler vermeyince, vermedi telekız derler... veren süper vermeyen namussuz ise aşırı abazanlık durumu hasıl olmuştur. kelimeler ile sevişmeye çalışırken Elizabeth ile ilişki sürdürme durumudur. ağır yalnızlıktır. bok atmaktır. bir spor arabam olsa, ne karı araklarım zihniyetidir.
bu kadar geniş bir genelleme yapma cüretini nereden buluyor insanlar sordurtur.
her genelleme gibi bu da hatalıdır.
aslında bu cümleden şu çıkar her türk erkeği kötü kadın çocuğudur; biraz izan , biraz mantık.
Anası bacısı belli olmayan yazar söylemidir.
Türk kadınlarından çıkanlar, çıktıkları yeri tanımıyorlar. Ayıptır, günahtır. Ilerde bir Türk kadınını kendinize eş edineceksiniz, he ben bir kaşarla evleneceğim diyorsanız tamam o halde.
hangi kadın yaktıysa canını iyi yakmış denilesi başlık.
Ne mutlu diline hakim olana,evi kendisine geniş gelene,yaptığı suçtan pişman olup ağlayana.
(bkz: kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş)

bana bunu hatırlatan bir önerme. bak güzel kardeşim saat daha öğlen 12. öncelikle bu saatte türk kadınlarını kötülediğin için seni litvanya devlet nişanıyla ödüllendirmek istiyorum. gönül işlerine, cinsel ilişkide bulunduğun kaşarlara göre genelleme yapman seni bağlar da, şimdi biri çıkıp senin yakın çevrenden bir kıza bunu söylese kudurursun öyle değil mi? evet kudurursun ve tatar ramazan oluverirsin.

(bkz: şöyle kadın böyle kadın başlıkları)

biz en iyisi ne yapalım biliyor musunuz, kadınları yasaklayalım komple. evet lan, kadın olarak doğmak yasaklansın. böylece kezbandı, kaşardı gibi aptalca şeylerden kurtulmuş oluruz.

kadınları pardon türk kadınlarını kötülemeden evvel, hemcinslerine bakmanı salık veririm. ulan kaşar dediğin türk kadınları olmasa kıçınıza giyecek temiz donunuz bile olmaz. o çok sevdiğiniz ruslar size türk kadınları gibi hizmet eder mi la eyy götündeki kazığı çıkarmaya çalışan ergen abazan.

edit: genç abazanlar rahatsız. *
Tespit yaptıgını zanneden agır aptal uludagsozluk yazarının annesini kızkardesini de dahil ederek totosundan uydurdugu sacmalıktır.

Edit:eksileyen umarım baslık sahibidir.
kısa ve net yazayım sayıştırıdımda iş yoğun.
erkekleri onurlu milletlerin kadınları onurludur.
kadın vardır vatan gibi erkek vardır vatan haini gibi çuk oturuyor .

not; hakaret eden türk olarak baz alınıp yazıldı türk değilse neden rahatsızdır zaten belli.