bugün

Yerlerine italyan erkekleri gelebilir.

italyayla nüfus mübadelesi şart bu ülkeye.
imkan bulsalar ve yabancı dilleri olsa zaten giderler.
Ülke rahat bir nefes alsın.
Ver para gidelim yurt dışına sen de kurtul biz de.
belli bir yaştan sonra feminliğiniz geçer be, o zaman siz erkeğe gidersiniz.
(bkz: Yallah Feministan a).
Ataerkil, cinsiyetçi, sapkın toplumun tek suçlusu erkekler sanan yazarın açtığı başlıktır. Halbuki onları yetiştirenlerin kadın olduğunu unutandır, önce kadınları eğiteceğiz, kadınları değiştireceğiz, onlara; kocalarını, oğullarını paşam diye sevmekten vazgeçmeyi anlatacağız. Erkektir yapar demeyi bırakmayı öğreteceğiz. Kendi cinsine yapılanları önce onların karsı çıkmasını gerektıgını bildireceğiz. Önce kadınlar idrak edecek, güçlerinin farkına varacak, bir köşede durmayı değil bütün meydanlarda kahramanın kendisi olduğu görecek sonra böyle erkekler yetiştirecek. Kendi canavarlarımızı yaratmayacağız.
Tamam yarın ilk uçakla gidiyorum.
sözlük erkeklerinin suçu bu.

bazı kezbanları evire çevire dikmediğiniz

için böyle kuduruyorlar.
Bunu alın burdan.
Meleba ben italyanım.
görsel
Ya azıcık gururunuz onurunuz haysiyetiniz varsa Suriyeli kankalarınızı da alır gidersiniz. Biz de akciğerlerimiz patlayana dek derin bir oh çekeriz.

Bakın suriye düzelmiş, geri dönüşler başlamış diyolla. Lütfen gidin lütfen!
Türkiye, cennet vatan moduna geri dönsün. Kadınlarla el ele verip muasır medeniyetler seviyesine çıkaralım ülkemizi. Biliyorsunuz ki siz ancak bizi aşağı çekersiniz.

Edit: valla ben türkiye sınırında yaşayan tüm erkekleri kastettim. Ayrım gözetmiyorum. Türk, Kürt, laz, Gürcü, arap tüm erkekler kol kola girin ve defolun.
kahveye kadar gidip gelirler. açık ve net.
gitsin türk erkeklerin hepsi gitsin. gidince yerlerine italyanı olur, sarı saçlısı olur, mavi gözlüsü mü gelsin? türk kızlarının hayal gücü ne kadar geniş yahu! böyle deyincede, iyileride var onlar kalsın derler o ayrı. sizi ne yola getirirecekse ondan vermek lazım sabah akşam tok karnına.
(bkz: bence sen de haklısın)
http://www.swfcabin.com/open/1285536318
(bkz: türk erkeklerini moskovaya yollama harekatı)
(#16304329) başlığını yazdıran sözlerden biridir.
(bkz: fazla uzaklaşmış olamazlar)
Boylarının ölçüsünü -artık siz hangi boyu anliyorsaniz- alıp geri gelsinler sonra.
bir koşu bakkala gidip sigara alıp gelecekse başlıktaki temenninin kısa süreceği tahmin edilen olgudur.
(bkz: gider yapmak)
gidip gelmesine fırsat verirseniz o da olur denilebilecek konudur.

edit: la havle dedim, uymayayım dedim ama kayış attı.
her erkeğe böyle söylemek doğru olmaz. çok nadirde olsa bir kısmı adam gibi adamdır düzgündür.
(bkz: kendimi tanıttım galiba)
katıldığım şeydir efenim.gidelim ukrayna'ya, rusya'ya oh mis.çekilir mi ulan türk kızı.