bugün

Üstüninsan.
metehan ...
her insan farklıdır. Ne gelicek aklıma hiçbir şey gelmiyor. Gerçek budur. Değerlerinizi topluluklara mal etmenizden, aptalca milliyetçiliğinizden, düşüncesiz hareketlerinizden nefret ediyorum.
232345 ekran full hd tvnin üzerine dantel asan anneleri içinde barındıran ırk.
Türk deyince akla son 1000 yıldır haça çarpan hilalin adı gelir.
Bizler, sayısız devlet kurmuş Türkler olarak var olduğumuz ilk günden beri davamız ve ülkümüz değişmedi. Kızıl Elmamız; dünyadaki bütün Türklerle ilk doğduğumuz topraklarda, Tanrı Dağlarının yamaçlarında, Orhun ve Selenga nehrinin kenarında, Ötüken’de yine ve yeniden kucaklaşacağımız günlerdir. O gün geldiğinde, kardeşlerimizle yeniden kucaklaştığımızda karşımızda hiçbir güç duramayacak ve bu mübarek ırk dünyaya yeniden hakim olacaktır.

Biz ölümü öldürmüş bir milletiz. islam’la şereflenmiş bir milletiz. Defalarca dünyayı küçültmüş bir milletiz. Şu anda millet olarak, devlet olarak belki bir fetret dönemi geçiriyoruz ama söz verdik ve sözümüze sadık kalacağız. Son nefesimize kadar Davamıza hizmet edeceğiz. Son damla kan damarlarımızdan çekilene kadar Allah için, Millet için ve Kızıl Elmamız için mücadele edeceğiz.

Yeniden cemre gibi düşmek toprağa...
Yeniden haram etmek gece gündüz uykuyu.
Yunus Emre gibi atsız pusatsız,
Yeniden fethetmek Anadolu'yu... Duygusuyla Yola Revân Olacak Bir Neslin Yolu, Bahtı Açık Olsun.
Tüm dünyanın kendilerinden ibaret olduğunu zanneden ve tüm halkların kökeninin kendilerine dayandığını iddia eden bir avuç milletçiktir aklıma gelen.
Dünya haritasını görünce hemen Türkiye'yi bulmak.
ekmeksiz yaşayan fakat vatansız yaşayamayan yüce ırk.
Ey Türk Milleti!
Üstte mavi gök cokmedikçe
Alltta yağız yer delinmedikçe
senim töreni kim bozabilir.
Geri zekalı insanlar.

Anca çekemeyip gammazlarlar.
gecede 20 entry silerler formata aykırı olmayan.

Aklıma bunlar geliyor.

Edit:Enayi birçok kişi hem her allah'ın her günü kürtlere hakaret içerikli başlıklar entryler yazıyor,çiziyor. Hem de kürt türk kardeş değildir kürtleri sevmiyoruz diyor. Afedersiniz de hakaret eden hiç biz olmadık.kimin olduğu belli.ayrıca Hakaretlere layık değilsiniz bile. Bu şartlar altında zekanız ileri mi oluyor yani? Ve geri zekaya sahip insanlar gerçekten var olduğu için bu hakaret sayılamaz.
hindi.evet.
iş makinelerini izlemekten keyif alan topluluk.
Göktürk ve köktürk devleti ve hakan.
Yabancıların aklına 'kebab' geliyor.
kebab. *
Irkı konusunda fena bir şekilde gaza getirilmiş bir millet. Türkler islam sayesinde parladılar. islam ı terk ettiler şimdi alış verıste birbirini kazıklıyorlar. Ben türk olduğum için elimden dilimden emin olan varmı? Sen türk sün, onun için senede, sahıte gerek yok diyen varmı? Sen türk muşsün onun için karımı, kızımı sana güveniyorum diyen varmı? Ee bu neyin ayranı böyle övünerek, söylenerek içtiğiniz? Hele aklı başında bir milliyetçi açıklasın bakalım. Yukardaki saydıklarımız yalanmıymıs, yada bu hatalar ve yanlışlara rağmen ovunecek başka malzemeleri varmıymıs?
vatandır.
Bozkurt.
Yüce Türk milleti!

Vatanı uğruna can veren bir ırk.
bağımsızlık peşinde.
(bkz: tarkan)
(bkz: kurt)
(bkz: atıl kurt)

niye bunlar geliyor ben de bilmiyorum ama türk deyince kafamda direkt bunlar beliriyor.
Bodur biyikli esmer ve asabi biri.
orta asya bozkırları.

(bkz: orta asya bozkırlarında at koşturmak)
(bkz: misafirperver)
dün, vatan, millet, sakarya idi.
bugün, muhalefet, azınlık, silivri oldu.
(bkz: üçüncü dünya ülkesi)
(bkz: cahillik)
(bkz: geri kalınılmışlık)