bugün

ben gördüm bunlardan bir tane vaktide. inklap tarihi dersinde atatürkümü yerden yere vurup boktan padişahların götünü yaladı. sınıfça haddini iyi bildirdik. yıllığımda fotoğrafı var öğretmenimmişmiş(!) diye, her açtığımda görüyorum. içim bir tek ona yanar.

not: garezim kapalı öğretmenlere değil sadece o kadına. yanlış anlaşılmasın.
Asla çocuğuma öğretmenlik yapamayacak üniformalıdır.

Sınıfından, gerekirse okulundan, olmazsa başka kentte gönderirim.
Ama Asla üniformalı bir kapişonluya çocuğumu teslim etmem.
Bence : Her etekli-Dekolteli öğretmen gibi giyinmeyi bilmeyen Öğretmendir.aMAÇ GÖSTERiŞTEN ÖTE DEĞiLDiR. orası ilim irfan yuvası.Öğretmenin kendi kıyafetine çeki düzen vermelidir.Ozaman başına türban koyuyorsa istediği eteklede gidebilir bACAKLARI AÇIK SAÇIK Veya kara çarşaflı..Zaten ortalık sübyancılıktan geçinmiyor.Öğrenciye ne verirsen onu alır.,Diyen babam değildi sonuçta.Başı kapatarak gitmenin hiç bir gayesi kanımca yoktur.Dışarıda istediğini yapsın kimse karışamaz.Lakin laik devletin kuralına uyulması gerektiği kanaatindeyim.biZ LiSEDEYKEN iNGiLiZCE ÖĞRETMENLERi PEK SÜSLÜ PÜSLÜ GELiRDi.DEKOLTELi FALAN DERS ANLATMAZ GEÇERLERDi.Şu an bu durumun aynısı tekrar ediyor.
Türbanlı öğretmeni dışlayan buradaki nadide sözlük yazarlarımız son derece aydındır. Her konuda son derece geniş düşünür, öz eleştiri yapar ve olaylara farklı açılardan bakabilir. size mi kaldı lan kimin ne giydiği? Sen laikliği çok yanlış anlamışsın.
iyi sakso ceker.
okuldan eve gelen öğrenci atatürk'e ve bilime küfrediyorsa anla ki öğretmen türban.
ulan sadece bir öğretmen o be. he türbanlı öğretmenlerin hepsi atatürke ve bilime küfür etmeyi öğretiyor çocuklara. sizin ben sığ beyninize sokayım ramazan ramazan emi. koduğumun götverenleri. altı üstü bi öğretmen lan o da aynı götünü açan fizik öğretmenin gibi.
ilkokulda müslümanken bile yadırgadığım öğretmendir.
O zamanlar türban yasak olduğu için kimi öğretmenler ya girişte açar çıkışta kapanırdır ya da sırf bu yüzden kapanmazdı.
Peruk kullanan ingilizce öğretmenim vardı onu da çok yadırgamıştım.
Sonra lisede, yasak kalkınca okul imamhatip oldu ve akp kollarından türbanlı bağnaz müdür yardımcıları gelince hepimiz ebemizi görmüştük!
Hala onlar aklıma geldikçe tüylerim diken diken oluyor, o neydi öyle ya.
bence olamaz çünkü bir öğretici değil daha çok empoze edici görüntüsü çiziyor ve bu hocalar öğrencinin zihinlerini kirletmek dışında hiçbir işe yaramaz. eğitim de misyonerlerlik faliyeti olarak kullanır ve öğrencileri bu harekete dahil etmek için uğraşır. eğitim din ve siyasetten arınmalı derken ruhban tipli kişilerin sınıfta öğretici konumda olmasını onaylıyorsunuz.

zaten ben eğitim sistemini de çok saçma buluyorum. bence ilkokulda insanlara ilk öğretilecek ders mantık ilmidir. çocuğa doğru düşünmeyi öğretmeden fikir yüklemek bir nevi koyun yetiştirmektir.
kesinlikle bu yönde düşünüyorum. mantık dersi ilkokulda verilmeli. çünkü doğru düşünmeyi bilmeyen biri doğru sonuçlara ulaşamaz, çocukların zihnini bilgiyle doldurmak yerine onlara bu bilgiyi edinmeyi öğretmek ve nasıl kullanılacağını anlatmak daha doğrudur.

türbanlılar zaten kuran kursu hocasını yansıtıyor. zihinleri bir harp alanı olarak görüp onları islamla ele geçirmeye çalışıyor.
bir numarası olmayan sıradan öğretmendir.

diğer insanlar sizin kadar mal değil, onlar başörtüsünün beyni örtmediğinin farkında*
normal karşılanması gereken öğretmendir. *
Mini etek giyip erkek öğrencilerinden iltifat alınca mutlu olan teşhirci öğretmenlerden daha iyidir. ilgi delisi insan her yerde aynı oluyor maalesef. Bilgili olduğu ve işini iyi yaptığı sürece kimseye laf düşmez öğretmeni. Herkes haddini bilsin beğenmeyen alsın çocuğunu laik kolejlere versin.
Öğretmendir. insanları giyimlerine ve inançlarına göre yargılayanlar şu çok meşhur, özgürlükçü tiplerdir. Ama sadece kendi özgürlüklerini düşünürler. %99 u müslüman olan ülkede baş örtüsüne salyalarını akıta akıta saldırırlar. Sonra ifade özgürlüğü diye havlarlar.
He kale alıyormuyuz hoşt deyip geçiyoruz.
Önemli olan insan olmak ve görevini en iyi şekilde yerine getirmektir. Yok etek giymiş yok başörtüsü takmış. 2017 yılında tartıştığımız konuya bakın amk.
galiba hiç bir zaman iğrenç genellemeler bitmeyecek. hiçbir zaman insanlar yaftalamaktan, ötekileştirmekten bıkmayacaklar. ayrıştırmalar; evren var olduğu sürece devam edecek. kendini dünyanın merkezi sanan insanoğlu çevresindeki diğer canlıları katledip yetinmeyecek ve sonrada kendi cinsini kemirmeye başlayacak. halbuki türbanlı-açık, inançlı-inançsız, siyah-beyaz fark etmeden sadece bir canlı gözüyle baksa, en azından bakmaya çalışsa her şeyin daha kolay olduğunu görecek. ama yok o bir takım duygularının esiri olmayı tercih ediyor. Gerçekten bazı yazarlar vaka örneği.
Öz ablamdır, türban karşıtıyım ben insan değil, ön yargılarınızı kırın.
islam bir dindir ve bu dinde tesettür vardır.
engellenemez!
(bkz: #37609505)

görsel
- öğretmenim gezegenler nasıl oluşur?
+ allah yaratır
- deprem nasıl meydana gelir?
+ günah işlenince allah zelzele yapar
- mevsimler?
+ cin
- kurtuluş savaşı?
+ evliya
- eben?
+ melek.
Her branşta bulunabilen ogretmen turu.
internette çeşit çeşit videoları mevcuttur.
çocuğun beynini harp alanı olarak görüp ona dinini empoze etmek için yanıp tutuşacak biri çocuğa ne öğretebilir?
bir yerde bilim yapabilmenin birinci koşulu kişinin inançlarından, siyasi ideolojilerinden arınmasıdır. bu ise bakın ben müslümanım aha da başımdaki bez diye ortada geziniyor.
çocuğa ne öğretebilir ki bu zihniyet?
eğitim kurumlarında din ve siyasetin işi yoktur. gerek din dersleri, gerek rahibe gibi giyinen türbanlılar eğitimin temel mantığına hakarettir.
go home yankee!
Ben orta okuldayken bir matematikçi vardı Betül hoca. Ders sırasında götünü masanın köşesine dayardı. Büyük ihtimalle hemorıiti vardı ki götünü kaşıyordu masanın köşesiyle.
çocuğunu okula yobazlar yüzünden yollamayacağını beyan eden yobazları tanımamızı sağlayan süper insanlar.
Genelde saygılı ve çok anlayışlıdırlar ve özellikle din kültürü öğretmenleri için diyorum objektif bir şekilde durumları değerlendirip açıkça konuşurlar hiçbir şekilde yobaz veya anlayışsız değiller ...